ניקיון דירות מקצועיברגע שאתם מזמינים חברת ניקיון מקצועית אתם מרוויחים מכל הכיוונים. שירותי ניקיון דירות יעזור לכם לשמור על תחזוקה שוטפת של הדירה ומניעת שחיקה ובלאי הנגרמים משימוש לאורך זמן, אך מעבר לזה ניקיון דירות מקצועי יאפשר לכם לחדש ולנקות את הדירה באופן כזה שלא ניתן לעשות לבד. חברות ניקיון משתמשות בציוד טכני מקצועי המיועד לשימוש במטרות ספציפיות, ובעזרת חומרי ניקיון חזקים והתאמת השימוש בהם לסוג המשטח בדירה תוכלו לקבל תוצאות ניקיון בסטנדרטים גבוהים שישאירו אתכם המומים.


ברוב הפעמים הביקוש לשירותי ניקיון דירות מתייחס למקרים של ניקיון דירה אחרי שיפוץ או ניקיון דירה חדשה לפני מעבר, אך לא מעט פעמים אנשים מזמינים ניקיון דירות מקצועי גם על מנת לקבל מענה ספציפי לבעיה קיימת שהם לא מצליחים לפתור באופן עצמאי. חברת ניקיון דירות מומלצת תציע מגוון רחב של שירותים ומתוכם תוכלו לבחור את אלו שנדרשים לכם, או שתוכלו להזמין חבילת ניקיון לדירה שכוללת גם דברים נוספים, כאלו שלא חשבתם עליהם ברגע שפניתם לחברת הניקיון.

האופי הייחודי של דירות מגורים מתאפיין בסוגי לכלוך מאוד ספציפיים, לרוב מדובר בהצטברות של לכלוך קשה באזור החלונות כתוצאה מחשיפה לפיח וזיהום אוויר, דבר שנוצר בקלות ובמהירות כאשר הדירה פונה לשטח עירוני מרכזי או לכביש עם תנועת רכבים ערה. לכלוך מסוג זה יוצר כתמים בקירות וגורם לבלאי והתיישנות של אזורים רבים בדירה בצורה מהירה יחסית, אך על ידי שירותי ניקיון דירות מקצועי של חברת ניקיון מומלצת ומנוסה תוכלו להבריק ולחדש את הדירה ולהעניק לאזורי הדירה השונים שכבות הגנה שימנעו שחיקה ובלאי מהירים כתוצאה משימוש וחשיפה ללכלוך.

ניקיון מקצועי לדירה ישנה

ניקיון דירות ישנות יכול להביא לתוצאות שלא חשבתם שניתן להגיע אליהן, תלוי כמובן במצב הדירה ובאופי הלכלוך הקיים. ישנם סוגי לכלוך שעל ידי הימצאותם בדירה למשך זמן ארוך הם גורמים לאכילה של חומרי הגלם שמהם הדירה בנויה, וכך יוצרים נזק בלתי הפיך שמחייב פעולה יותר רצינית מניקיון. עין לא מנוסה לא תדע להבחין בין מצב שבו ניתן לחדש את הדירה על ידי ניקיון מקצועי לבין מצב שבו חייבים לבצע שיפוץ והחלפה של חומרי הגלם בדירה. כדי לבדוק מה ניתן להציל ומה חייבים להחליף, עליכם לפנות לחברת ניקיון דירות מקצועית שתבחן את מצב הדירה ותמליץ על מגוון פעולות אפשריות שבעזרתם תוכלו למצות את הפוטנציאל של הדירה במינימום הוצאה כספית.


ניקיון דירות מקצועי

ברגע שאתם מזמינים חברת ניקיון מקצועית אתם מרוויחים מכל הכיוונים. שירותי ניקיון דירות יעזור לכם לשמור על תחזוקה שוטפת של הדירה ומניעת שחיקה ובלאי הנגרמים משימוש לאורך זמן, אך מעבר לזה ניקיון דירות מקצועי יאפשר לכם לחדש ולנקות את הדירה באופן כזה שלא ניתן לעשות לבד. חברות ניקיון משתמשות בציוד טכני מקצועי המיועד לשימוש במטרות ספציפיות, ובעזרת חומרי ניקיון חזקים והתאמת השימוש בהם לסוג המשטח בדירה תוכלו לקבל תוצאות ניקיון בסטנדרטים גבוהים שישאירו אתכם המומים.

ברוב הפעמים הביקוש לשירותי ניקיון דירות מתייחס למקרים של ניקיון דירה אחרי שיפוץ או ניקיון דירה חדשה לפני מעבר, אך לא מעט פעמים אנשים מזמינים ניקיון דירות מקצועי גם על מנת לקבל מענה ספציפי לבעיה קיימת שהם לא מצליחים לפתור באופן עצמאי. חברת ניקיון דירות מומלצת תציע מגוון רחב של שירותים ומתוכם תוכלו לבחור את אלו שנדרשים לכם, או שתוכלו להזמין חבילת ניקיון לדירה שכוללת גם דברים נוספים, כאלו שלא חשבתם עליהם ברגע שפניתם לחברת הניקיון.


האופי הייחודי של דירות מגורים מתאפיין בסוגי לכלוך מאוד ספציפיים, לרוב מדובר בהצטברות של לכלוך קשה באזור החלונות כתוצאה מחשיפה לפיח וזיהום אוויר, דבר שנוצר בקלות ובמהירות כאשר הדירה פונה לשטח עירוני מרכזי או לכביש עם תנועת רכבים ערה.

לכלוך מסוג זה יוצר כתמים בקירות וגורם לבלאי והתיישנות של אזורים רבים בדירה בצורה מהירה יחסית, אך על ידי שירותי ניקיון דירות מקצועי של חברת ניקיון מומלצת ומנוסה תוכלו להבריק ולחדש את הדירה ולהעניק לאזורי הדירה השונים שכבות הגנה שימנעו שחיקה ובלאי מהירים כתוצאה משימוש וחשיפה ללכלוך.

ניקיון דירות ישנות יכול להביא לתוצאות שלא חשבתם שניתן להגיע אליהן, תלוי כמובן במצב הדירה ובאופי הלכלוך הקיים. ישנם סוגי לכלוך שעל ידי הימצאותם בדירה למשך זמן ארוך הם גורמים לאכילה של חומרי הגלם שמהם הדירה בנויה, וכך יוצרים נזק בלתי הפיך שמחייב פעולה יותר רצינית מניקיון.
עין לא מנוסה לא תדע להבחין בין מצב שבו ניתן לחדש את הדירה על ידי ניקיון מקצועי לבין מצב שבו חייבים לבצע שיפוץ והחלפה של חומרי הגלם. כדי לבדוק מה ניתן להציל ומה חייבים להחליף, עליכם לפנות לחברת ניקיון דירות מקצועית שתבחן את מצב הדירה ותמליץ על מגוון פעולות אפשריות שבעזרתם תוכלו למצות את הפוטנציאל של הדירה במינימום הוצאה כספית.


לפעמים על ידי פעולה מקצועית של שיוף והשחזה אפשר לשחזר מרצפות ישנות ולהביא אותן למצב מבריק וחדיש. איש מקצוע, המתמחה במתן שירותי ליטוש מרצפות ישנות, יוכל לספק מגוון אפשרויות שבאמצעותם תוכלו להפוך רצפה ישנה לרצפה מבריקה, שנראית כמו רצפה חדשה לגמרי.

גם בחדר המקלחת ניתן לבצע הברקה עם ציוד ניקוי דירות מקצועי וכך להביא לחידוש של החומרים הקיימים ולהימנע מהוצאות כספיות גבוהות עבור החלפה או שיפוץ של חדר המקלחת.


חברת ניקיון דירות מומלצת תחזיק מכונות ניקיון מתקדמות וחדישות, באמצעותן מתאפשרת היכולת לפעולות ניקוי אינטנסיביות באופן ממוקד. כאשר ניקיון מקצועי מסוג זה נעשה על ידי ציוד חדיש ומתקדם, בשימוש של חומרי ניקיון איכותיים התואמים את אופי הפעולה ואת סוג המשטח, התוצאות שאליהן תוכלו להגיע יכולות להיות מפתיעות ביותר.ניקיון דירה חדשה

לפני כניסה לדירה חדשה זו הזדמנות מצוינת לבצע ניקיון יסודי ולשמר את הנכס מפני נזקים ושחיקה עתידית. חברות ניקיון מציעות שירותי ניקיון דירה חדשה שכוללים טיפול מקיף ויסודי לכל אזורי הדירה, כך השימוש בציוד ניקיון מקצועי ובחומרים איכותיים יביא ליצירת שכבות הגנה שימנעו בלאי ושחיקה לאחר שימוש ממושך ויאפשרו לכם כניסה לדירה החדשה בצורה חלקה ונעימה.

חבילת ניקיון דירה חדשה כוללת גם הדברת מזיקים חינם, ניתן לשדרג את החבילה ולהוסיף מגוון שירותי ניקיון ייחודיים שיביאו לתוצאות מרשימות ומבריקות במיוחד.

נצלו את ההזדמנות הנדירה שהדירה שלכם ריקה מתכולה וניתן לבצע בה פעולות ניקיון עם ציוד חדיש ומתקדם. ניקיון דירה חדשה מאפשר גישה לכל הפינות במרחבי הדירה ועל ידי שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ובציוד מקצועי, פעולת הניקיון תייצר שכבות הגנה שלא רק יבריקו את הדירה אלא גם יגנו עליה למשך זמן רב לאחר מכן. בין אם מדובר בשירותי ניקיון לפני מעבר דירה או בשירותי ניקיון דירה חדשה לגמרי מהקבלן, חסכו לעצמכם את כאב הראש והמאמץ האדיר בניקיון הדירה ופנו לקבלת שירות מקצועי אצל חברת ניקיון דירות מומלצת המתמחה במגוון שירותי ניקיון לדירות.ניקיון דירות לאחר שיפוץ

אחרי סיום העבודות של שיפוץ דירה נשארים חומרי עבודה יבשים שצריך לנקות. מעבר לעובדה הפשוטה שניקיון יסודי של דירה לאחר שיפוץ דורש אנרגיה ומאמץ רב, פעולת ניקיון לא מקצועית עלולה גם לגרום לנזקים בדירה ולהביא לתוצאות גימור גרועות של השיפוץ עצמו.

צבע יבש שהתקשה על הרצפה, דורש פעולת ניקיון מקצועית עם חומר מיוחד שמיועד לשימוש במצבים אלו. החומר ימיס את הצבע היבש וכך נוכל לנקות את הרצפה מבלי לגרום לשריטות ולנזקים מיותרים.

ישנם גם מצבים רבים נוספים שמאפיינים ניקיון דירות לאחר שיפוץ ומצריכים פעולות ניקיון מקצועיות, כך תוכלו למנוע מגרגירי סיד וטיח יבשים, שנתקעו בצירי הדלתות, להפריע לתנועה חלקה של הדלת ולשריטה של הרצפה. המסילה של החלון עלולה גם היא להיתקע בעקבות שאריות של חומרי עבודה שנשארו לאחר השיפוץ, לכן במקום לעבוד קשה ובזהירות יתרה מומלץ להזמין חברת ניקיון לדירה אחרי שיפוץ ולהבטיח תוצאות ניקיון איכותיות ומניעת נזקים פוטנציאליים שיגרעו מתוצאות השיפוץ.חברת ניקיון מומלצת לדירה


לפעמים על ידי פעולה מקצועית של שיוף והשחזה אפשר לשחזר מרצפות ישנות ולהביא אותן למצב מבריק וחדיש. איש מקצוע, המתמחה במתן שירותי ליטוש מרצפות ישנות, יוכל לספק מגוון אפשרויות שבאמצעותם תוכלו להפוך רצפה ישנה לרצפה מבריקה, שנראית כמו רצפה חדשה לגמרי. גם בחדר המקלחת ניתן לבצע הברקה עם ציוד ניקוי דירות מקצועי וכך להביא לחידוש של החומרים הקיימים ולהימנע מהוצאות כספיות גבוהות עבור החלפה או שיפוץ של חדר המקלחת.

חברת ניקיון דירות מומלצת תחזיק מכונות ניקיון מתקדמות וחדישות, באמצעותן מתאפשרת היכולת לפעולות ניקוי אינטנסיביות באופן ממוקד. כאשר ניקיון מקצועי מסוג זה נעשה על ידי ציוד חדיש ומתקדם, בשימוש של חומרי ניקיון איכותיים התואמים את אופי הפעולה ואת סוג המשטח, התוצאות שאליהן תוכלו להגיע יכולות להיות מפתיעות ביותר. יש חומרי ניקיון דירות שמיועדים למניעת הצטברות של עובש בקירות, יש חומרים שגורמים לאיטום והגנה מפני לחות וחשיפה לנוזלים, יש חומרי ניקיון המיועדים לשימוש על משטחי עץ, ויש חומרים שמטרתם לנקות ולשמר מוצרים העשויים ממתכת. חברת ניקיון מומלצת תדע להתאים את סוג פעולת הניקיון שנדרשת לדירה שלכם, ובעזרת צוות עובדים מנוסה ושימוש בציוד מתקדם, תוכל לספק לכם שירותי ניקיון דירות מקצועי ואיכותי.

ניקיון דירה עם ציוד מקצועי מותאם

שימוש לא נכון במכונות ניקיון מקצועיות ומתקדמות, עלול להביא לגרימת נזקים בדירה וליצור שחיקה מוגברת ובלאי מהיר של חומרי הגלם המשמשים לבניית הדירה. יישום חומרי ניקיון חזקים על סוגי משטחים שאינם עמידים בפני חומרים אלו, יביא לאכילה של המשטח ויגרום לתהליך התיישנות מהיר הרבה יותר ממה שהיה קורה באופן טבעי. כאשר אתם מחפשים לקבל שירות מקצועי ויש לכם התלבטות בין חברות ניקיון רבות שמציעות שירותי ניקיון דירות, זכרו שהמדד היחיד לבדיקת איכות השירות הוא הניסיון והמוניטין של אותה חברת ניקיון. בכל שנה נפתחות ונסגרות חברות ניקיון רבות שמנסות להשתלב בענף אך הן לא מיומנות מספיק בביצוע ניקיון דירות באופן מקצועי. חברת ניקיון שפועלת בענף במשך שנים רבות כנראה גם תחזיק צוות עובדים מיומן, ציוד של מכונות ניקיון חדישות ומתקדמות, וכנראה שגם תוכל לספק לכם המלצות רבות מלקוחות עבר מרוצים.

חברת ניקיון מומלצת לדירהיש חומרי ניקיון דירות שמיועדים למניעת הצטברות של עובש בקירות, יש חומרים שגורמים לאיטום והגנה מפני לחות וחשיפה לנוזלים, יש חומרי ניקיון המיועדים לשימוש על משטחי עץ, ויש חומרים שמטרתם לנקות ולשמר מוצרים העשויים ממתכת. חברת ניקיון מומלצת תדע להתאים את סוג פעולת הניקיון שנדרשת לדירה שלכם, ובעזרת צוות עובדים מנוסה ושימוש בציוד מתקדם, תוכל לספק לכם שירותי ניקיון דירות מקצועי ואיכותי.

שימוש לא נכון במכונות ניקיון מקצועיות ומתקדמות, עלול להביא לגרימת נזקים בדירה וליצור שחיקה מוגברת ובלאי מהיר של חומרי הגלם המשמשים לבניית הדירה. יישום חומרי ניקיון חזקים על סוגי משטחים שאינם עמידים בפני חומרים אלו, יביא לאכילה של המשטח ויגרום לתהליך התיישנות מהיר הרבה יותר ממה שהיה קורה באופן טבעי.

ניקיון דירה עם ציוד מקצועי מותאם

כאשר אתם מחפשים לקבל שירות מקצועי ויש לכם התלבטות בין חברות ניקיון רבות שמציעות שירותי ניקיון דירות, זכרו שהמדד היחיד לבדיקת איכות השירות הוא הניסיון והמוניטין של אותה חברת ניקיון. בכל שנה נפתחות ונסגרות חברות ניקיון רבות שמנסות להשתלב בענף אך הן לא מיומנות בביצוע ניקיון דירות מקצועי.

חברת ניקיון שפועלת בענף במשך שנים רבות כנראה גם תחזיק צוות עובדים מיומן, ציוד של מכונות ניקיון חדישות ומתקדמות, וכנראה שגם תוכל לספק לכם המלצות רבות מלקוחות עבר מרוצים.
גודל דירהמחיר ניקיון
2 חדרים1,100 - 1,300 ש"ח
3 חדרים1,300 - 1,500 ש"ח
4 חדרים1,500 - 1,700 ש"ח
5 חדרים1,700 - 1,900 ש"ח

ניקיון דירה חדשה

לפני כניסה לדירה חדשה זו הזדמנות מצוינת לבצע ניקיון יסודי ולשמר את הנכס מפני נזקים ושחיקה עתידית. חברות ניקיון מציעות שירותי ניקיון דירה חדשה שכוללים טיפול מקיף ויסודי לכל אזורי הדירה, כך השימוש בציוד ניקיון מקצועי ובחומרים איכותיים יביא ליצירת שכבות הגנה שימנעו בלאי ושחיקה לאחר שימוש ממושך ויאפשרו לכם כניסה לדירה החדשה בצורה חלקה ונעימה. חבילת ניקיון דירה חדשה כוללת גם הדברת מזיקים חינם, ניתן לשדרג את החבילה ולהוסיף מגוון שירותי ניקיון ייחודיים שיביאו לתוצאות מרשימות ומבריקות במיוחד.

נצלו את ההזדמנות הנדירה שהדירה שלכם ריקה מתכולה וניתן לבצע בה פעולות ניקיון עם ציוד חדיש ומתקדם. ניקיון דירה חדשה מאפשר גישה לכל הפינות במרחבי הדירה ועל ידי שימוש בחומרי ניקיון איכותיים ובציוד מקצועי, פעולת הניקיון תייצר שכבות הגנה שלא רק יבריקו את הדירה אלא גם יגנו עליה למשך זמן רב לאחר מכן.

בין אם מדובר בשירותי ניקיון לפני מעבר דירה או בשירותי ניקיון דירה חדשה לגמרי מהקבלן, חסכו לעצמכם את כאב הראש והמאמץ האדיר בניקיון הדירה, פנו לקבלת שירות אצל חברת ניקיון דירות מומלצת המתמחה במגוון שירותי ניקיון לדירות.


ניקיון דירות לאחר שיפוץ

אחרי סיום העבודות של שיפוץ דירה נשארים חומרי עבודה יבשים שצריך לנקות. מעבר לעובדה הפשוטה שניקיון יסודי של דירה לאחר שיפוץ דורש אנרגיה ומאמץ רב, פעולת ניקיון לא מקצועית עלולה גם לגרום לנזקים בדירה ולהביא לתוצאות גימור גרועות של השיפוץ עצמו. צבע יבש שהתקשה על הרצפה, דורש פעולת ניקיון מקצועית עם חומר מיוחד שמיועד לשימוש במצבים אלו. החומר ימיס את הצבע היבש וכך נוכל לנקות את הרצפה מבלי לגרום לשריטות ולנזקים מיותרים.

ישנם גם מצבים רבים נוספים שמאפיינים ניקיון דירות לאחר שיפוץ ומצריכים פעולות ניקיון מקצועיות, כך תוכלו למנוע מגרגירי סיד וטיח יבשים, שנתקעו בצירי הדלתות, להפריע לתנועה חלקה של הדלת ולשריטה של הרצפה.

המסילה של החלון עלולה גם היא להיתקע בעקבות שאריות של חומרי עבודה שנשארו לאחר השיפוץ, לכן במקום לעבוד קשה ובזהירות יתרה מומלץ להזמין חברת ניקיון לדירה אחרי שיפוץ ולהבטיח תוצאות ניקיון איכותיות ומניעת נזקים פוטנציאליים שיגרעו מתוצאות השיפוץ.


פוליש לדירהניקיון דירותשירותי פוליש לדירה יאפשרו לכם חידוש והברקה של רצפת הדירה. ישנם סוגי פוליש שונים שיכולים להתאים לסוגי מרצפות רבים, חברת פוליש מומלצת תדע להמליץ ולהתאים את סוג הפוליש הנכון עבור הדירה שלכם ולהביא לתוצאות פוליש איכותיות שיבריקו את מרצפות הדירה וישמרו את מרצפות הדירה מפני נזקים פוטנציאליים בעתיד. הסרת כתמים ברצפה ישנה זו פעולה שעל ידי פוליש לדירה ניתן לבצע בקלות, כמו כן גם הסרת שריטות מהרצפה אפשר לבצע על ידי התאמת פוליש רצפות מקצועי שתואם את סוג הרצפה בדירה שלכם.

יש סוגי רצפות שרגישים לנוזלים ולחות וכתוצאה מחשיפה מוגברת אליהם נוצרים בריצוף כתמים וסימני בלאי, ויש סוגי רצפות שעמידים מפני נוזלים ולחות אך רגישים לשריטות כתוצאה מגרירת רהיטים בדירה. ביצוע מקצועי של פוליש לדירה יעזור לכם להסיר את הנזקים הקיימים ולהגן על הרצפה בדירה מפני שחיקה מהירה של בלאי הנגרם כתוצאה משימוש מתמשך.
פוליש לדירהניקיון דירות

שירותי פוליש לדירה יאפשרו לכם חידוש והברקה של רצפת הדירה. ישנם סוגי פוליש שונים שיכולים להתאים לסוגי מרצפות רבים, חברת פוליש מומלצת תדע להמליץ ולהתאים את סוג הפוליש הנכון עבור הדירה שלכם ולהביא לתוצאות פוליש איכותיות שיבריקו את מרצפות הדירה וישמרו את מרצפות הדירה מפני נזקים פוטנציאליים בעתיד.

הסרת כתמים ברצפה ישנה זו פעולה שעל ידי פוליש לדירה ניתן לבצע בקלות, כמו כן גם הסרת שריטות מהרצפה אפשר לבצע על ידי התאמת פוליש רצפות מקצועי שתואם את סוג הרצפה בדירה שלכם. יש סוגי רצפות שרגישים לנוזלים ולחות וכתוצאה מחשיפה מוגברת אליהם נוצרים בריצוף כתמים וסימני בלאי, ויש סוגי רצפות שעמידים מפני נוזלים ולחות אך רגישים לשריטות כתוצאה מגרירת רהיטים בדירה.

ביצוע מקצועי של פוליש לדירה יעזור לכם להסיר את הנזקים הקיימים ולהגן על הרצפה בדירה מפני שחיקה מהירה של בלאי הנגרם כתוצאה משימוש מתמשך.

פוליש ווקס לדירה

אם יש לכם רצפת טרצו או רצפת פרקט, פעולת פוליש ווקס לדירה שלכם תוכל להיות מושלמת לקבלת תוצאות של רצפה מבריקה ונוצצת. פוליש ווקס נעשה על ידי ציפוי של שכבות ווקס מיוחדות לרצפה, כך הרצפה מקבלת נוכחות מבריקה במיוחד והציפוי של הווקס עוזר לה להתגונן מפני בלאי ושחיקה במהלך השימוש השוטף.

פוליש ווקס לדירה הוא סוג הפוליש הזול ביותר והוא גם הקל והמהיר ביותר לביצוע, אך כדי לשמור על רצפה מבריקה בדירה עליכם לבצע פוליש ווקס לדירה אחת לכמה זמן, כך תשמרו על הרצפה מבריקה ונקייה ותגנו עליה באופן קבוע מפני נזקים ובלאי.

למידע נוסף לחצו כאן - פוליש ווקס לדירה
פוליש קריסטלי לדירה

את התהליך של פוליש קריסטלי לדירה מבצעים על ידי החדרת שבבי קריסטל מזעריים אל תוך חומר הרצפה עצמו, דבר שמתאפשר רק בשימוש של מכונת פוליש מקצועית המחממת את הרצפה עם צמר פלדה מיוחד וכך הציפוי של חומר הפוליש הקריסטלי חודר למרצפות ומביא לתוצאות מבריקות ומרשימות במיוחד. ביצוע מקצועי של פוליש קריסטלי לדירה יכול להחזיק מעמד למשך שנים רבות, אך הוא מתאים בעיקר לסוגי מרצפות אבן שיש או מרצפות שאינן קרמיקה או גרניט פורצלן.

אופן הביצוע של פוליש קריסטלי לדירה מחייב החדרה של חומרי הפוליש הקריסטליים אל תוך המרצפות, לכן קרמיקה וגרניט פורצלן, שמטבען לא מאפשרות ספיגה של חומרים חיצוניים לתוכן, לא יתאימו לביצוע של פוליש קריסטלי לדירה עם ריצוף מסוג זה.

למידע נוסף לחצו כאן - פוליש קריסטל לדירה
פוליש ווקס לדירה

אם יש לכם רצפת טרצו או רצפת פרקט, פעולת פוליש ווקס לדירה שלכם תוכל להיות מושלמת לקבלת תוצאות של רצפה מבריקה ונוצצת. פוליש ווקס נעשה על ידי ציפוי של שכבות ווקס מיוחדות לרצפה, כך הרצפה מקבלת נוכחות מבריקה במיוחד והציפוי של הווקס עוזר לה להתגונן מפני בלאי ושחיקה במהלך השימוש השוטף.

פוליש ווקס לדירה הוא סוג הפוליש הזול ביותר והוא גם הקל והמהיר ביותר לביצוע, אך כדי לשמור על רצפה מבריקה בדירה עליכם לבצע פוליש ווקס לדירה אחת לכמה זמן, כך תשמרו על הרצפה מבריקה ונקייה ותגנו עליה באופן קבוע מפני נזקים ובלאי.

למידע נוסף לחצו כאן - פוליש ווקס לדירה


פוליש קריסטלי לדירה

את התהליך של פוליש קריסטלי לדירה מבצעים על ידי החדרת שבבי קריסטל מזעריים אל תוך חומר הרצפה עצמו, דבר שמתאפשר רק בשימוש של מכונת פוליש מקצועית המחממת את הרצפה עם צמר פלדה מיוחד וכך הציפוי של חומר הפוליש הקריסטלי חודר למרצפות ומביא לתוצאות מבריקות ומרשימות במיוחד. ביצוע מקצועי של פוליש קריסטלי לדירה יכול להחזיק למשך שנים, אך הוא מתאים בעיקר לסוגי מרצפות אבן שיש או מרצפות שאינן קרמיקה או גרניט פורצלן.

אופן הביצוע של פוליש קריסטלי לדירה מחייב החדרה של חומרי הפוליש הקריסטליים אל תוך המרצפות, לכן קרמיקה וגרניט פורצלן, שמטבען לא מאפשרות ספיגה של חומרים חיצוניים לתוכן, לא יתאימו לביצוע של פוליש קריסטלי לדירה עם ריצוף מסוג זה.

למידע נוסף לחצו כאן - פוליש קריסטל לדירה
אזורי שירות


יש לנו סניפים רבים שפזורים בכל רחבי הארץ, נשמח לשלוח אליכם צוות ניקיון דירות מקצועי שיגיע לפי תיאום מראש - בזמן הנוח ביותר עבורכם! 

     תל אביב
     ירושלים
     הרצליה
     באר שבע
     רחובות
     חדרה
     חיפה
     אשדוד
     נתניה

כל סניפי חברות ניקיון לדירות חדשות או אחרי שיפוץ


איזורי שירותמחירוןחברת ניקיון מומלצת תעניק לכם שירותים במגוון אזורי שירות ברחבי הארץ השונים. חברות ניקיון מפעילות צוותי ניקיון בעלי ייעוד והתמחות במגוון תחומים שונים, ולכל צוות מתלווה ציוד מקצועי מתקדם המאפשר את ביצוע העבודה בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

כאשר אתם מזמינים חברת נקיון מקצועית, שפועלת בתחום כבר שנים רבות ויש לה מוניטין וניסיון במתן שירותי ניקיון דירות מקצועיים, היא תדע לספק לכם את השירות במגוון רחב של אזורים בארץ, כאשר כל צוות אמור לכסות אזור שונה וכך להגיע לבתים פרטיים או לדירה בבניין מגורים בכל עיר ואזור ברחבי הארץ השונים. 


כל סניפי חברות ניקיון לדירות חדשות או אחרי שיפוץ

מחיר חברות ניקיון לדירה נקבע על פי כמה פרמטרים עיקריים - הדבר הראשון שישפיע על מחיר שירותי ניקיון דירות מקצועי הוא מצב הדירה בעת עבודת הניקיון, אם היא ריקה או מרוהטת. הדבר השני שמשפיע על טווח מחירים לניקיון דירות הוא סוג עבודת הניקיון.

חברות ניקיון מציעות מגוון שירותים ולכל אחד מהם מחירים ועלויות שונים, החל מפוליש רצפות ועד ניקיון דירה אחרי שיפוץ. הדבר השלישי שלפיו יקבע מחיר ניקיון דירה מקצועי הוא גודל הדירה אותה תרצו לנקות. מחיר ניקיון לדירת שני חדרים בגודל של 60 מ”ר מן הסתם יהיה זול יותר מניקיון בית פרטי שמטבעו גדול יותר. 
גודל דירהמחיר ניקיון
2 חדרים1,100 - 1,300 ש"ח
3 חדרים1,300 - 1,500 ש"ח
4 חדרים1,500 - 1,700 ש"ח
5 חדרים1,700 - 1,900 ש"ח
ניקיון בתים אחרי שיפוץ

ניקיון בתים אחרי שיפוץ

ניקיון בתים אחרי שיפוץ אחרי שהשקעתם זמן ומאמץ, הוצאתם סכום כסף לא מבוטל, וסוף סוף הגעתם לשלב שבו נגמרו עבודות השיפוץ של הבית, כל מה שנשאר זה לנקות ולסדר את הבית כדי שתוכלו ליהנות מתוצאות השיפוץ. ניקיון בתים אחרי שיפוץ זו משימה שצריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים, בשימוש של ציוד איכותי ומכונות ניקיון בתים […]
המלצות לניקיון לפני מעבר דירה

המלצות לניקיון לפני מעבר דירה

ניקיון לפני מעבר דירה – מה צריך לדעת לפני? אתם עוברים בקרוב דירה ? קודם כל מגיע לכם מזל טוב! אנשים רבים מחכים בכיליון עיניים להזדמנות לעשות שינוי כל כך מורכב כמו מעבר דירה. אבל לפני שעושים את הצעד הזה, יש כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון כדי שתוכלו להיערך כמו שצריך, אז תוכלו ליהנות […]
ניקיון לפסח

ניקיון לפסח

חברת ניקיון לפסח אביב הגיע – פסח בא, ויחד עם חג הפסח הגיעו גם מטלות הניקיון של הבית. הזמנת חברת ניקיון לפסח תהפוך את כל תהליך ההכנה לקראת החג להרבה פחות מלחיץ וללא ספק – להרבה פחות מייגע ומתיש. אבל האם הזמנת חברת ניקיון מומלצת, כדי לבצע את המטלות שנדרשות בבית עבור ניקיון לפסח, זו […]ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות הדבר הבולט ביותר בכל בניין מגורים, זה שיכול לגרום לבניין להיראות מבריק ונקי כבר במבט ראשוני חטוף, זה ללא ספק חדר המדרגות של הבניין. תחזוקה שוטפת של ניקיון מדרגות יכולה לשמר את המראה הנקי ואפילו לשפר מעט את המראה הכללי של המדרגות, אבל מה שבאמת מביא לתוצאות מרשימות של ניקיון חדרי מדרגות […]
סוגי פוליש

סוגי פוליש

סוגי פוליש לפני שנסביר איזה סוגי פוליש רצפות נפוצים ביותר עבור סוגי מרצפות בבתים ודירות, נתייחס לכמה מצבים בהם ניתן ואפילו רצוי לבצע פוליש לרצפה. הסיבה העיקרית שבגינה אנשים מזמינים שירותי פוליש רצפות מקצועי מתחלקת לשתיים: האחת – על מנת להסיר כתמים קשים ברצפה ולהעניק לה מראה מבריק ונקי, בנוסף ליצירת שכבות הגנה שיצפו את המרצפות […]
ניקיון בתים אחרי שיפוץ

ניקיון בתים אחרי שיפוץ

ניקיון בתים אחרי שיפוץ אחרי שהשקעתם זמן ומאמץ, הוצאתם סכום כסף לא מבוטל, וסוף סוף הגעתם לשלב שבו נגמרו עבודות השיפוץ של הבית, כל מה שנשאר זה לנקות ולסדר את הבית כדי שתוכלו ליהנות מתוצאות השיפוץ. ניקיון בתים אחרי שיפוץ זו משימה שצריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים, בשימוש של ציוד איכותי ומכונות ניקיון בתים […]
המלצות לניקיון לפני מעבר דירה

המלצות לניקיון לפני מעבר דירה

ניקיון לפני מעבר דירה – מה צריך לדעת לפני? אתם עוברים בקרוב דירה ? קודם כל מגיע לכם מזל טוב! אנשים רבים מחכים בכיליון עיניים להזדמנות לעשות שינוי כל כך מורכב כמו מעבר דירה. אבל לפני שעושים את הצעד הזה, יש כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון כדי שתוכלו להיערך כמו שצריך, אז תוכלו ליהנות […]