דגשים לניקיון בית פרטיהדבר שמייחד ניקיון בתים פרטיים הוא גודל הבית, מבנה החלל הפנימי ושטח החצר החיצוני של הבית. ברוב המקרים ניקיון בית פרטי יצריך אופי שונה באופן הביצוע של עבודת הניקיון, כאשר הדגשים לניקיון בתים פרטיים יהיו על כל החלקים שקשה מאוד לנקות באופן עצמאי במהלך שגרת החיים השוטפת. בית פרטי מצריך הזמנת שירותי ניקיון מקצועיים לפחות פעם בשנה, כך תוכלו לשמור על הנכס שלכם ולהגן עליו מפני שחיקה ובלאי מתמשך. בבית פרטי יש אזורים לא נגישים שקשה מאוד לנקות לבד, אך חברות ניקיון יוכלו לבצע את העבודה בקלות וביעילות על ידי שימוש בציוד ניקיון מתקדם שמאפשר נגישות וניקיון של כל אזורי הבית השונים.


כאשר מדובר במקרה של ניקיון בית פרטי עם כמה קומות, ללא ציוד מקצועי של חברת ניקיון יהיה קשה מאוד להגיע אל החלונות שבקומות העליונות ובסופו של דבר יצטברו כתמים ולכלוך קשה בחלק החיצוני של החלונות, דבר שיביא לגרימת נזקים תפעוליים ובסופו של דבר ניקיון רגיל של החלונות לא יספיק. הצטברות של לכלוך קשה לאורך זמן תביא להיווצרות כתמים ולאכילת חומר הגלם שממנו החלון בנוי, ללא טיפול תחזוקה של ניקיון מקצועי אחת לשנה הנזקים שיוצרו יחייבו שיפוץ של החלון או פעולת ניקיון מאסיבית ממוקדת שעולה יותר כסף. תחזוקה וניקיון של בית פרטי מחייבת שימוש בציוד טכני ייעודי, כך תוכלו לשמור על הנכס שלכם ולהגן עליו מפני נזקים ובלאי שהזמן גורם.

ניקיון מקצועי לרצפה של הבית

החלק החשוב ביותר, וגם היקר ביותר, שגורם לבית להיראות מבריק ונקי הוא ללא ספק הריצוף. ניקיון בתים פרטיים יאפשר לכם לבצע פעולת ניקוי מרצפות מקצועית, בשימוש של חומרי ניקיון התואמים את סוג הרצפה בבית שלכם, דבר שמצריך ידע וניסיון רב כדי שחומרי הניקיון החזקים לא יביאו לנזקים ברצפת הבית על ידי שימוש לא נכון או חוסר התאמה בין סוג המרצפות לסוג הניקיון שנעשה בבית. מעבר למראה מבריק של מרצפות הבית, ניקיון רצפות מקצועי שנעשה על ידי חברת ניקיון מומלצת לבתים פרטיים יאפשר ציפוי של מרצפות הבית בשכבות הגנה, כך תוכלו למנוע רגישות של מרצפות הבית לשריטות וכתמים שעלולים להיווצר במהלך השימוש השוטף.

חברת ניקיון מומלצת לבתים פרטיים תדע לספק לכם מגוון שירותי ניקיון לבית, כך תוכלו להתאים את סוג פעולות הניקיון שנדרש לכם באופן ספציפי למצב הבית. מרצפות אבן המשמשות עבור שבילי גישה באזורי החצר של בתים פרטיים, יתבלו במהירות גבוהה יותר מרצפה שנמצאת בתוך הבית. רצפת אבן בגינה חשופה יותר לשמש ולספיגה של נוזלים וחומרים שונים אל תוך האבן, דבר שעלול להביא לאיבוד הצבע הטבעי של האבן או להתפוררות של האבן בקצוות הריצוף. חברת ניקיון לבתים פרטיים תוכל לספק לכם שירותי ליטוש אבן מקצועיים, על ידי פעולת הליטוש נוכל לשחזר את מרצפות האבן ולהביא אותן למצב חדיש ונקי כפי שהיו במקור, לפני שעברו שחיקה כתוצאה משימוש.


דגשים לניקיון בית פרטי

הדבר שמייחד ניקיון בתים פרטיים הוא גודל הבית, מבנה החלל הפנימי ושטח החצר החיצוני של הבית. ברוב המקרים ניקיון בית פרטי יצריך אופי שונה באופן הביצוע של עבודת הניקיון, כאשר הדגשים לניקיון בתים פרטיים יהיו על כל החלקים שקשה מאוד לנקות באופן עצמאי במהלך שגרת החיים השוטפת.

בית פרטי מצריך הזמנת שירותי ניקיון מקצועיים לפחות פעם בשנה, כך תוכלו לשמור על הנכס שלכם ולהגן עליו מפני שחיקה ובלאי מתמשך. בבית פרטי יש אזורים לא נגישים שקשה מאוד לנקות לבד, אך חברות ניקיון יוכלו לבצע את העבודה בקלות וביעילות על ידי שימוש בציוד ניקיון מתקדם שמאפשר נגישות וניקיון של כל אזורי הבית השונים.


כאשר מדובר במקרה של ניקיון בית פרטי עם כמה קומות, ללא ציוד מקצועי של חברת ניקיון יהיה קשה מאוד להגיע אל החלונות שבקומות העליונות ובסופו של דבר יצטברו כתמים ולכלוך קשה בחלק החיצוני של החלונות, דבר שיביא לגרימת נזקים תפעוליים ובסופו של דבר ניקיון רגיל של החלונות לא יספיק.

 

הצטברות של לכלוך קשה לאורך זמן תביא להיווצרות כתמים ולאכילת חומר הגלם שממנו החלון בנוי, ללא טיפול תחזוקה של ניקיון מקצועי אחת לשנה הנזקים שיוצרו יחייבו שיפוץ של החלון או פעולת ניקיון ממוקדת שעולה יותר כסף.

 

תחזוקה וניקיון של בית פרטי מחייבת שימוש בציוד טכני ייעודי, כך תוכלו לשמור על הנכס שלכם ולהגן עליו מפני נזקים ובלאי שהזמן גורם.
החלק החשוב ביותר, וגם היקר ביותר, שגורם לבית להיראות מבריק ונקי הוא ללא ספק הריצוף.     ניקיון בתים פרטיים יאפשר לכם לבצע פעולת ניקוי מרצפות מקצועית, בשימוש של חומרי ניקיון התואמים את סוג הרצפה בבית שלכם, דבר שמצריך ידע וניסיון רב כדי שחומרי הניקיון החזקים לא יביאו לנזקים ברצפת הבית על ידי שימוש לא נכון או חוסר התאמה בין סוג המרצפות לסוג הניקיון שנעשה בבית.

 

מעבר למראה מבריק של מרצפות הבית, ניקיון רצפות מקצועי שנעשה על ידי חברת ניקיון מומלצת לבתים פרטיים יאפשר ציפוי של מרצפות הבית בשכבות הגנה, כך תוכלו למנוע רגישות של מרצפות הבית לשריטות וכתמים שעלולים להיווצר במהלך השימוש השוטף. 


חברת ניקיון מומלצת לבתים פרטיים תדע לספק לכם מגוון שירותי ניקיון לבית, כך תוכלו להתאים את סוג פעולות הניקיון שנדרש לכם באופן ספציפי למצב הבית. מרצפות אבן המשמשות עבור שבילי גישה באזורי החצר של בתים פרטיים, יתבלו במהירות גבוהה יותר מרצפה שנמצאת בתוך הבית.

 

רצפת אבן בגינה חשופה יותר לשמש ולספיגה של נוזלים וחומרים שונים אל תוך האבן, דבר שעלול להביא לאיבוד הצבע הטבעי של האבן או להתפוררות של האבן בקצוות הריצוף. חברת ניקיון לבתים פרטיים תוכל לספק לכם שירותי ליטוש אבן מקצועיים, על ידי פעולת הליטוש נוכל לשחזר את מרצפות האבן ולהביא אותן למצב חדיש ונקי כפי שהיו במקור, לפני שעברו שחיקה כתוצאה משימוש.


ניקיון בתים פרטיים כולל גם ניקוי יסודי של כל אזורי המטבח השונים, כולל החללים הנסתרים שמתחת למגירות ומעל ארונות המטבח, כולל הסרת כתמים שנגרמו כתוצאה מעמידה ממושכת של המקרר, התנור או מכשיר התמי 4, וכולל אריחי הקרמיקה המשמשים לחיפוי קירות המטבח.

חברת ניקיון לבתים פרטיים תדע להתאים חומרי ניקיון מיוחדים לכל חלק ואזור בבית. עבור ארונות המטבח נדרש שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים לעץ, עבור השיש צריך חומר מיוחד לניקיון אבן שיש, וכך לכל חומר גלם המשמש לבניית הבית יותאמו חומרי ניקיון ייעודיים שיביאו לתוצאות ניקיון איכותיות ואף יעזרו לשמר את חומר הגלם ולהגן עליו לאורך זמן ממושך לאחר סיום פעולת הניקיון עצמה.פוליש לבית פרטי

קיימים סוגים רבים של מרצפות לבית פרטי ולכל סוג מרצפות יש רגישויות שונות וסיבות מגוונות שעלולות לגרום לבלאי ושחיקה. על ידי ביצוע מקצועי של פוליש לבית פרטי ניתן לחדש מרצפות ישנות ולגרום להן להיראות כמו חדשות. פוליש לבית פרטי יביא לתוצאה איכותית של הסרת כתמים מרצפה ישנה וגם יצפה את הרצפה בשכבות הגנה שימנעו את הפוטנציאל להיווצרות עתידית מחודשת של שריטות או כתמים ברצפה.

חידוש רצפה ישנה לא מחייב החלפה של הריצוף הקיים, ניתן לחדש את הרצפה בקלות על ידי פוליש לבית פרטי שנעשה בשימוש של ציוד פוליש מקצועי, על ידי חברת פוליש מומלצת המתמחה בביצוע סוגי פוליש רצפות שונים בהתאמה לסוג הריצוף שיש לכם בבית. ישנם סוגי מרצפות בעלי רגישות לספיגה של נוזלים וכתוצאה מחשיפה ממושכת ללחות ונוזלים ייווצרו ברצפה כתמים קשים שלא ניתן להסיר על ידי ניקיון יסודי או שטיפה רגילה. במקרים רבים כתמים ברצפה עלולים להיגרם גם כתוצאה מעמידה ממושכת של ריהוט על הרצפה, דבר שגורם לנוזלים ולכלוך להתאסף מסביב לרהיט, במקום שבו הוא עומד על הרצפה, וכך לאחר זמן ממושך נגרם נזק לרצפה ונוצרים כתמים קשים שרק פעולה מקצועית של פוליש לבית פרטי תוכל להסיר.

כתמים ברצפה יופיעו בקלות יותר על מרצפות אבן, שמטבען רמת הספיגה והרגישות שלהן ללחות ונוזלים גבוהה יחסית, אך לאחר פוליש מקצועי לרצפה שכבות הפוליש יאפשרו הגנה של המרצפות מפני הופעת כתמים חדשים בעתיד. היווצרות של שריטות ברצפה אופיינית יותר למרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה, אך גם במקרה זה פוליש לבית פרטי יעזור בהסרת השריטות ובהברקת המרצפות כאילו היו חדשות לגמרי. כדי להגיע לתוצאות איכותיות של פוליש לבית פרטי עליכם לפנות לקבלת השירות אצל חברת פוליש מומלצת, שיודעת להתאים את סוג הפוליש המתאים ביותר לסוג המרצפות של הבית שלכם ומחזיקה מכונות פוליש מתקדמות ואנשי תפעול מקצועיים ומנוסים.


ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ

לאחר שיפוץ של בית פרטי נשארים חומרים יבשים מעבודת השיפוץ, דבר המצריך ניקיון יסודי ומקצועי לאחר סיום עבודות השיפוץ של הבית. הסיבה הראשית שבגינה חובה להזמין חברת ניקיון מקצועית לביצוע ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ, היא הסיכון הגבוה בגרימת נזק בלתי הפיך כתוצאה מביצוע לא אחראי של ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ. הסרת כתמים של צבע יבש תחייב שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים, שנועדו במיוחד לשימוש במטרה זו. כאשר תנסו להסיר שאריות של צבע יבש ממתכת באופן עצמאי אתם עלולים לגרום לשריטות במתכת, כך כל ההשקעה של שיפוץ הבית עלולה להסתיים בעוגמת נפש ובתחושה מצערת של גימור לא איכותי.

שיפוץ בתים פרטיים זה דבר שעולה לא מעט כסף. אמנם ישנם שיפוצים מסוגים רבים ומגוונים, בחלקם השיפוץ כולל החלפת מרצפות ישנות ובחלקם לא, בחלקם עבודות השיפוץ מתייחסות להיקף הבית כולו ובחלקם רק לאזורים מסוימים של הבית, אך בכל מקרה שיפוץ בתים פרטיים זו הוצאה כספית גדולה שנעשית לאחר החלטה שקולה ורצון לחדש ולהעלות את ערך הבית. עבודת השיפוץ כוללת שימוש בחומרי בנייה שעלולים להביא להצטברות של לכלוך קשה ולא סטנדרטי, לכן כדי לבצע ניקיון בית לאחר שיפוץ באופן אחראי ומקצועי עליכם לפנות לקבלת השירות רק אצל חברת ניקיון מומלצת המתמחה במתן שירותי ניקיון בתים פרטיים אחרי שיפוץ.

אל תקלו ראש ותנסו לחסוך מעט כסף דווקא בשלב הסופי של ניקיון בית פרטי אחרי שיפוץ בצורה מקצועית, כל הנוכחות של עבודת השיפוץ בה השקעתם המון זמן וכסף תלויה ברמת הגימור, משמע באופן שבו תתבצע הפעולה של ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ על ידי חברת ניקיון מקצועית בשימוש של ציוד ניקיון מתקדם ואיכותי. מעבר לציוד המתקדם שמיועד באופן ספציפי לביצוע נכון של ניקיון בתים פרטיים אחרי שיפוץ, גם הניסיון והמיומנות של צוות פועלי הניקיון הוא דבר חשוב שיביא לקבלת תוצאות ניקיון איכותיות ברמה גבוהה. אם כבר החלטתם לבחור חברות ניקיון לבית פרטי אחרי שיפוץ, לכו על חברת ניקיון מומלצת בעלת וותק ומוניטין של הרבה שנים בתחום.ניקיון בתים פרטיים


ניקיון בתים פרטיים כולל גם ניקוי יסודי של כל אזורי המטבח השונים, כולל החללים הנסתרים שמתחת למגירות ומעל ארונות המטבח, כולל הסרת כתמים שנגרמו כתוצאה מעמידה ממושכת של המקרר, התנור או מכשיר התמי 4, וכולל אריחי הקרמיקה המשמשים לחיפוי קירות המטבח. חברת ניקיון לבתים פרטיים תדע להתאים חומרי ניקיון מיוחדים לכל חלק ואזור בבית. עבור ארונות המטבח נדרש שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים לעץ, עבור השיש צריך חומר מיוחד לניקיון אבן שיש, וכך לכל חומר גלם המשמש לבניית הבית יותאמו חומרי ניקיון ייעודיים שיביאו לתוצאות ניקיון איכותיות ואף יעזרו לשמר את חומר הגלם ולהגן עליו לאורך זמן ממושך לאחר סיום פעולת הניקיון עצמה.

בין שירותי הניקיון שתוכלו למצוא אצל חברות ניקיון לבתים פרטיים יש גם ניקוי ממוקד של פריטים ואזורים מסוימים בבית, לדוגמא ניקיון יסודי של תנור אפיה לאחר שבמשך זמן רב הצטברו עליו לכלוכים קשים והתגבשות הלכלוך לא ניתנת להסרה בניקיון ידני באופן עצמאי. חברות ניקיון לבתים פרטיים מורשות להשתמש בחומרי ניקיון חזקים, שלא ניתן להשיג בקלות בשוק הפרטי החופשי, אך מאחר ומדובר בחומרי ניקיון חזקים מאוד חובה להתאים את סוג חומרי הניקיון לסוג המשטח שאותו הם משמשים לניקיון, דבר שרק חברת ניקיון מומלצת לבתים פרטיים תוכל לבצע בצורה נכונה מבלי לגרום נזק פוטנציאלי לרכוש של הבית שלכם.

מכונות ניקיון מקצועיות

יש מכונות ניקיון מיוחדות המשמשות לניקוי שטיחים מקצועי בבית, כאשר כל מכונת ניקיון מאפשרת כמה שיטות ניקוי שונות. שיטה אחת לניקיון שטיחים מקצועי נעשית באמצעות אדים, שיטה שנייה באמצעות הברשה מאסיבית ויש גם שיטה של ניקיון שטיחים מקצועי על ידי פדים. ניתן לבצע ניקיון שטיחים יבש או רטוב, כאשר התאמת אופי ושיטת הניקיון צריכים להתבצע לפי סוג השטיח ואופי הכתמים והלכלוך שיש עליו. כדי שתוכלו לקבל תוצאות ניקיון איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, עליכם לפנות לקבלת שירותי ניקיון בתים פרטיים מקצועי רק אצל חברת ניקיון מומלצת המתמחה במתן שירותים מסוג זה ויש לה המלצות של לקוחות עבר מרוצים.

יש לא מעט חברות ניקיון לבתים פרטיים ומידי שנה נפתחות ונסגרות המון חברות ניקיון נוספות שמנסות את מזלן בתחום. חברת ניקיון מומלצת לבית פרטי היא חברה בעלת וותק ומוניטין, דבר שמעיד על שנים רבות של פעילות מקצועית בענף הניקיון. חברת ניקיון וותיקה תחזיק צוות פועלים מיומן ומנוסה, שישלח לביצוע ניקיון הבית שלכם עם ציוד חדיש ומתקדם. איכות הציוד שמשמש את הפועלים לניקיון הבית היא זו שתקבע את הסטנדרט שאליו יהיה ניתן להגיע, אך המיומנות והניסיון של צוות פועלי הניקיון הם אלו שיקבעו את איכות העבודה ואת רמת הגימור של התוצאה הסופית.


ניקיון בתים פרטייםבין שירותי הניקיון שתוכלו למצוא אצל חברות ניקיון לבתים פרטיים יש גם ניקוי ממוקד של פריטים ואזורים מסוימים בבית, לדוגמא ניקיון יסודי של תנור אפיה לאחר שבמשך זמן רב הצטברו עליו לכלוכים קשים והתגבשות הלכלוך לא ניתנת להסרה בניקיון ידני באופן עצמאי.

חברות ניקיון לבתים פרטיים מורשות להשתמש בחומרי ניקיון חזקים, שלא ניתן להשיג בקלות בשוק הפרטי החופשי, אך מאחר ומדובר בחומרי ניקיון חזקים מאוד חובה להתאים את סוג חומרי הניקיון לסוג המשטח שאותו הם משמשים לניקיון, דבר שרק חברת ניקיון מומלצת לבתים פרטיים תוכל לבצע בצורה נכונה מבלי לגרום נזק פוטנציאלי לרכוש של הבית שלכם.

מכונות ניקיון מתקדמות

יש מכונות ניקיון מיוחדות המשמשות לניקוי שטיחים מקצועי בבית, כאשר כל מכונת ניקיון מאפשרת כמה שיטות ניקוי שונות. שיטה אחת לניקיון שטיחים מקצועי נעשית באמצעות אדים, שיטה שנייה באמצעות הברשה מאסיבית ויש גם שיטה של ניקיון שטיחים מקצועי על ידי פדים. ניתן לבצע ניקיון שטיחים יבש או רטוב, כאשר התאמת אופי ושיטת הניקיון צריכים להתבצע לפי סוג השטיח ואופי הכתמים והלכלוך שיש עליו.

כדי שתוכלו לקבל תוצאות ניקיון איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, עליכם לפנות לקבלת שירותי ניקיון בתים פרטיים מקצועי רק אצל חברת ניקיון מומלצת המתמחה במתן שירותים מסוג זה ויש לה המלצות של לקוחות עבר מרוצים. יש לא מעט חברות ניקיון לבתים פרטיים ומידי שנה נפתחות ונסגרות המון חברות ניקיון נוספות שמנסות את מזלן בתחום.

חברת ניקיון מומלצת לבית פרטי היא חברה בעלת וותק ומוניטין, דבר שמעיד על שנים רבות של פעילות מקצועית בענף הניקיון. חברת ניקיון וותיקה תחזיק צוות פועלים מיומן ומנוסה, שישלח לביצוע ניקיון הבית שלכם עם ציוד חדיש ומתקדם. איכות הציוד שמשמש את הפועלים לניקיון הבית היא זו שתקבע את הסטנדרט שאליו יהיה ניתן להגיע, אך המיומנות והניסיון של צוות פועלי הניקיון הם אלו שיקבעו את איכות העבודה ואת רמת הגימור של התוצאה הסופית.
גודל דירהמחיר ניקיון
2 חדרים1,100 - 1,300 ש"ח
3 חדרים1,300 - 1,500 ש"ח
4 חדרים1,500 - 1,700 ש"ח
5 חדרים1,700 - 1,900 ש"חפוליש לבית פרטי

קיימים סוגים רבים של מרצפות לבית פרטי ולכל סוג מרצפות יש רגישויות שונות וסיבות מגוונות שעלולות לגרום לבלאי ושחיקה. על ידי ביצוע מקצועי של פוליש לבית פרטי ניתן לחדש מרצפות ישנות ולגרום להן להיראות כמו חדשות. פוליש לבית פרטי יביא לתוצאה איכותית של הסרת כתמים מרצפה ישנה וגם יצפה את הרצפה בשכבות הגנה שימנעו את הפוטנציאל להיווצרות עתידית מחודשת של שריטות או כתמים ברצפה.

חידוש רצפה ישנה לא מחייב החלפה של הריצוף הקיים, ניתן לחדש את הרצפה בקלות על ידי פוליש לבית פרטי שנעשה בשימוש של ציוד פוליש מקצועי, על ידי חברת פוליש מומלצת המתמחה בביצוע סוגי פוליש רצפות שונים בהתאמה לסוג הריצוף שיש לכם בבית. ישנם סוגי מרצפות בעלי רגישות לספיגה של נוזלים וכתוצאה מחשיפה ממושכת ללחות ונוזלים ייווצרו ברצפה כתמים קשים שלא ניתן להסיר על ידי ניקיון יסודי או שטיפה רגילה.

במקרים רבים כתמים ברצפה עלולים להיגרם גם כתוצאה מעמידה ממושכת של ריהוט על הרצפה, דבר שגורם לנוזלים ולכלוך להתאסף מסביב לרהיט, במקום שבו הוא עומד על הרצפה, וכך לאחר זמן ממושך נגרם נזק לרצפה ונוצרים כתמים קשים שרק פעולה מקצועית של פוליש לבית פרטי תוכל להסיר.

כתמים ברצפה יופיעו בקלות יותר על מרצפות אבן, שמטבען רמת הספיגה והרגישות שלהן ללחות ונוזלים גבוהה יחסית, אך לאחר פוליש מקצועי לרצפה שכבות הפוליש יאפשרו הגנה של המרצפות מפני הופעת כתמים חדשים בעתיד. היווצרות של שריטות ברצפה אופיינית יותר למרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה, אך גם במקרה זה פוליש לבית פרטי יעזור בהסרת השריטות ובהברקת המרצפות כאילו היו חדשות לגמרי.

כדי להגיע לתוצאות איכותיות של פוליש לבית פרטי עליכם לפנות לקבלת השירות אצל חברת פוליש מומלצת, שיודעת להתאים את סוג הפוליש המתאים ביותר לסוג המרצפות של הבית שלכם ומחזיקה מכונות פוליש מתקדמות ואנשי תפעול מקצועיים.


ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ

לאחר שיפוץ של בית פרטי נשארים חומרים יבשים מעבודת השיפוץ, דבר המצריך ניקיון יסודי ומקצועי לאחר סיום עבודות השיפוץ של הבית. הסיבה הראשית שבגינה חובה להזמין חברת ניקיון מקצועית לביצוע ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ, היא הסיכון הגבוה בגרימת נזק בלתי הפיך כתוצאה מביצוע לא אחראי של ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ.

הסרת כתמים של צבע יבש תחייב שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים, שנועדו במיוחד לשימוש במטרה זו. כאשר תנסו להסיר שאריות של צבע יבש ממתכת באופן עצמאי אתם עלולים לגרום לשריטות במתכת, כך כל ההשקעה של שיפוץ הבית עלולה להסתיים בתחושה מצערת של גימור לא איכותי.

שיפוץ בתים פרטיים זה דבר שעולה לא מעט כסף. אמנם ישנם שיפוצים מסוגים רבים ומגוונים, בחלקם השיפוץ כולל החלפת מרצפות ישנות ובחלקם לא, בחלקם עבודות השיפוץ מתייחסות להיקף הבית כולו ובחלקם רק לאזורים מסוימים של הבית, אך בכל מקרה שיפוץ בתים פרטיים זו הוצאה כספית גדולה שנעשית לאחר החלטה שקולה ורצון לחדש ולהעלות את ערך הבית.

עבודת השיפוץ כוללת שימוש בחומרי בנייה שעלולים להביא להצטברות של לכלוך קשה ולא סטנדרטי, לכן כדי לבצע ניקיון בית לאחר שיפוץ באופן אחראי ומקצועי עליכם לפנות לקבלת השירות רק אצל חברת ניקיון מומלצת המתמחה במתן שירותי ניקיון בתים פרטיים אחרי שיפוץ.

אל תקלו ראש ותנסו לחסוך מעט כסף דווקא בשלב הסופי של ניקיון בית פרטי אחרי שיפוץ בצורה מקצועית, כל הנוכחות של עבודת השיפוץ בה השקעתם המון זמן וכסף תלויה ברמת הגימור, משמע באופן שבו תתבצע הפעולה של ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ על ידי חברת ניקיון מקצועית בשימוש של ציוד ניקיון מתקדם ואיכותי.

מעבר לציוד המתקדם שמיועד באופן ספציפי לביצוע נכון של ניקיון בתים פרטיים אחרי שיפוץ, גם הניסיון והמיומנות של צוות פועלי הניקיון הוא דבר חשוב שיביא לקבלת תוצאות ניקיון איכותיות ברמה גבוהה. אם כבר החלטתם לבחור חברות ניקיון לבית פרטי אחרי שיפוץ, לכו על חברת ניקיון מומלצת בעלת מוניטין של הרבה שנים.ניקיון בית חדש


קניתם בית חדש מהקבלן? עוברים לגור בבית חדש? לפני הכניסה לבית החדש מומלץ להזמין שירותי ניקיון לבית חדש וכך ליהנות מכל היתרונות שיעזרו לכם לשמור על הבית מפני נזקים עתידיים ויקלו על המעבר עם כניסה לבית חדש מבריק ונקי. ניקיון מקצועי של בית חדש יאפשר לכם לבצע פוליש לרצפה בצורה קלה יותר מאחר והבית חדש וריק מתכולה, אך גם יתר האזורים של הבית יוכלו לקבל ניקיון יסודי ומוקפד מאחר והבית ריק וחברת הניקיון יכולה להביא מכונות ניקוי מיוחדות לביצוע העבודה ברמה גבוהה מאוד.

הזמנת שירות מקצועי של ניקיון בית חדש זו לא המלצה שאפשר או לא לעשות, זו פעולה הכרחית שמעבר לפעולת הניקיון וההברקה תביא גם לשמירה של הבית מפני נזקים פוטנציאליים בעתיד או שחיקה של בלאי הנגרם לאחר שימוש ממושך לאורך זמן. לפני כניסה לבית חדש הזמינו שירותי ניקיון בתים אצל חברת ניקיון מומלצת וכך תחסכו הרבה כאב ראש ותוכלו ליהנות מתוצאות איכותיות ומרשימות של ניקיון בתים חדשים איכותי, דבר שיאפשר לכם כניסה לבית חדש ומבריק וכבר מהרגע הראשון של המעבר לבית תוכלו ליהנות מאווירה טובה ואנרגיות חיוביות.

בעת הזמנת שירות של ניקיון בית חדש אצל חברת ניקיון מקצועית תוכלו לקבל גם הדברת מזיקים לבית חינם, כך הבית יהיה גם מבריק וגם נקי ממזיקים. ישנם מגוון שירותי ניקיון לבית שמתוכם תוכלו לבחור את השירותים שהכי מתאימים לכם, ויש גם חבילת ניקיון בית חדש מובנית שכוללת את רוב שירותי הניקיון שנצרכים לבית חדש במחיר מעולה. לפרטים נוספים פנו אלינו ונשמח להוציא לכם הצעת מחיר ספציפית בהתאמה לבית שלכם.ניקיון בית חדשקניתם בית חדש מהקבלן? עוברים לגור בבית חדש? לפני הכניסה לבית החדש מומלץ להזמין שירותי ניקיון לבית חדש וכך ליהנות מכל היתרונות שיעזרו לכם לשמור על הבית מפני נזקים עתידיים ויקלו על המעבר עם כניסה לבית חדש מבריק ונקי. ניקיון מקצועי של בית חדש יאפשר לכם לבצע פוליש לרצפה בצורה קלה יותר מאחר והבית חדש וריק מתכולה, אך גם יתר האזורים של הבית יוכלו לקבל ניקיון יסודי ומוקפד מאחר והבית ריק וחברת הניקיון יכולה להביא מכונות ניקוי מיוחדות לביצוע העבודה ברמה גבוהה מאוד.

הזמנת שירות מקצועי של ניקיון בית חדש זו לא המלצה שאפשר או לא לעשות, זו פעולה הכרחית שמעבר לפעולת הניקיון וההברקה תביא גם לשמירה של הבית מפני נזקים פוטנציאליים בעתיד או שחיקה של בלאי הנגרם לאחר שימוש ממושך לאורך זמן.

שירותי ניקיון בתים

לפני כניסה לבית חדש הזמינו שירותי ניקיון בתים אצל חברת ניקיון מומלצת וכך תחסכו הרבה כאב ראש ותוכלו ליהנות מתוצאות איכותיות ומרשימות של ניקיון בתים חדשים איכותי, דבר שיאפשר לכם כניסה לבית חדש ומבריק וכבר מהרגע הראשון של המעבר לבית תוכלו ליהנות מאווירה טובה ואנרגיות חיוביות.

בעת הזמנת שירות של ניקיון בית חדש אצל חברת ניקיון מקצועית תוכלו לקבל גם הדברת מזיקים לבית חינם, כך הבית יהיה גם מבריק וגם נקי ממזיקים. ישנם מגוון שירותי ניקיון לבית שמתוכם תוכלו לבחור את השירותים שהכי מתאימים לכם, ויש גם חבילת ניקיון בית חדש מובנית שכוללת את רוב שירותי הניקיון שנצרכים לבית חדש במחיר מעולה. לפרטים נוספים פנו אלינו ונשמח להוציא לכם הצעת מחיר ספציפית בהתאמה לבית שלכם.

פוליש ווקס לבית פרטי

פעולת פוליש ווקס לבתים פרטיים תתאים עבור בתים עם מרצפות שמטבען אינן מחליקות, זאת מאחר ואופי הביצוע של פוליש ווקס לרצפה כולל ציפוי של הרצפה בשכבות ווקס (שעווה) שגורמות להחלקת הרצפה וליצירת ברק זוהר במיוחד. רצפת פרקט או רצפת טרצו יהיו סוגי המרצפות שמתאימים ביותר עבור פוליש ווקס, אך ניתן לבצע פוליש ווקס גם לרצפה מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה, במידה והפוליש נעשה על ידי חברת פוליש מומלצת שיודעת להתאים את אופי הביצוע של הפוליש לסוג מרצפות אלו וכך להביא לתוצאות פוליש איכותיות, מבלי לגרום לריצוף להחליק ולהוות סיכון של ממש עבור בני הבית.

פוליש ווקס לרצפה נחשב לסוג הפוליש הזול ביותר, לכן הוא גם הפופולארי ביותר עבור בתים פרטיים, אך במידה ומדובר בבית שמכיל פעילות מוגברת ותזוזה רבה של רהיטים עדיף לבחור בסוג פוליש אחר. משך הזמן שפוליש ווקס מסוגל להחזיק מעמד בשמירה על אפקט פוליש מבריק תלוי ברמת השימוש והשחיקה במתחם. מאחר והפוליש נעשה על ידי ציפוי של הרצפה בשכבות ווקס, שימוש מוגבר במתחם יביא לשחיקה ולהיעלמות מהירה של שכבות הפוליש מהרצפה של הבית.

למידע נוסף לחצו כאן - פוליש ווקס לבית פרטי
פוליש קריסטל לבית פרטי

אופן הביצוע של פוליש קריסטלי לבית פרטי מורכב מאוד, אך התוצאות שתקבלו לאחר ביצוע מקצועי של פוליש קריסטל לבית פרטי יהיו איכותיות ומבריקות במיוחד, וגם יחזיקו מעמד לאורך זמן רב. פוליש קריסטלי נעשה על ידי החדרה של שבבי קריסטל מזעריים אל תוך הרצפה של הבית, לכן משך הזמן שאפקט הפוליש מחזיק הוא ארוך מאוד. לאחר החדרת שבבי הקריסטל אל מרצפות הבית נעשות כמה פעולות של ציפוי ואיטום הרצפה עם חומרי פוליש רצפות מיוחדים, דבר שמגן על הרצפה ושומר על אפקט הפוליש מפני שחיקה שעלולה להיגרם כתוצאה משימוש מאסיבי ופעילות גבוהה. כדי לקבל תוצאות איכותיות של פוליש קריסטל לבית פרטי חייבים לפנות לחברת ניקיון מומלצת המתמחה בביצוע פוליש רצפות מסוג זה ומחזיקה את הציוד המקצועי המתאים.

יש לא מעט חברות ניקיון לבתים פרטיים המציעות שירותי פוליש קריסטל במחירים זולים, אך ככל הנראה המחיר הזול הוא תוצאה ישירה של שימוש בחומרי קריסטל לא איכותיים שיביאו לתוצאות גרועות ועלולים אף לגרום לנזק בלתי הפיך ברצפה של הבית. פוליש קריסטל לבתים פרטיים מחייב שימוש בחומרי פוליש איכותיים ומקוריים, ציוד של מכונות פוליש מתקדמות וחדישות, וצוות עובדי ניקיון מקצועי שמתמחה בביצוע פוליש קריסטל לבתים פרטיים ויש לו ניסיון רב שנים בביצוע העבודה.

למידע נוסף לחצו כאן - פוליש קריסטל לבית פרטי
פוליש ווקס לבית פרטי

פעולת פוליש ווקס לבתים פרטיים תתאים עבור בתים עם מרצפות שמטבען אינן מחליקות, זאת מאחר ואופי הביצוע של פוליש ווקס לרצפה כולל ציפוי של הרצפה בשכבות ווקס (שעווה) שגורמות להחלקת הרצפה וליצירת ברק זוהר במיוחד.

רצפת פרקט או רצפת טרצו יהיו סוגי המרצפות שמתאימים ביותר עבור פוליש ווקס, אך ניתן לבצע פוליש ווקס גם לרצפה מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה, במידה והפוליש נעשה על ידי חברת פוליש מומלצת שיודעת להתאים את אופי הביצוע של הפוליש לסוג מרצפות אלו וכך להביא לתוצאות פוליש איכותיות ומתאימות מבלי לגרום לריצוף להחליק ולהוות סיכון של ממש עבור בני הבית.

פוליש ווקס לרצפה נחשב לסוג הפוליש הזול ביותר, לכן הוא גם הפופולארי ביותר עבור בתים פרטיים, אך במידה ומדובר בבית שמכיל פעילות מוגברת ותזוזה רבה של רהיטים עדיף לבחור בסוג פוליש אחר. משך הזמן שפוליש ווקס מסוגל להחזיק מעמד בשמירה על אפקט פוליש מבריק תלוי ברמת השימוש והשחיקה במתחם. מאחר והפוליש נעשה על ידי ציפוי של הרצפה בשכבות ווקס, שימוש מוגבר במתחם יביא לשחיקה ולהיעלמות מהירה של שכבות הפוליש מהרצפה.

למידע נוסף - פוליש ווקס לבית פרטי


פוליש קריסטל לבית פרטי

אופן הביצוע של פוליש קריסטלי לבית פרטי מורכב מאוד, אך התוצאות שתקבלו לאחר ביצוע מקצועי של פוליש קריסטל לבית פרטי יהיו איכותיות ומבריקות במיוחד, וגם יחזיקו מעמד לאורך זמן רב. פוליש קריסטלי נעשה על ידי החדרה של שבבי קריסטל מזעריים אל תוך הרצפה של הבית, לכן משך הזמן שאפקט הפוליש מחזיק הוא ארוך מאוד.

לאחר החדרת שבבי הקריסטל אל מרצפות הבית נעשות כמה פעולות של ציפוי ואיטום הרצפה עם חומרי פוליש רצפות מיוחדים, דבר שמגן על הרצפה ושומר על אפקט הפוליש מפני שחיקה שעלולה להיגרם כתוצאה משימוש מאסיבי. כדי לקבל תוצאות איכותיות של פוליש קריסטל לבית פרטי חייבים לפנות לחברת ניקיון מומלצת המתמחה בביצוע פוליש רצפות מסוג זה ומחזיקה את הציוד המקצועי המתאים.

יש לא מעט חברות ניקיון לבתים פרטיים המציעות שירותי פוליש קריסטל במחירים זולים, אך ככל הנראה המחיר הזול הוא תוצאה ישירה של שימוש בחומרי קריסטל לא איכותיים שיביאו לתוצאות גרועות ועלולים אף לגרום לנזק בלתי הפיך ברצפה של הבית. פוליש קריסטל לבתים פרטיים מחייב שימוש בחומרי פוליש איכותיים ומקוריים, ציוד של מכונות פוליש מתקדמות וחדישות, וצוות עובדי ניקיון מקצועי שמתמחה בביצוע פוליש קריסטל לבתים פרטיים ויש לו ניסיון רב שנים בביצוע העבודה.

למידע נוסף - פוליש קריסטל לבית פרטי
אזורי שירות


יש לנו סניפים רבים שפזורים בכל רחבי הארץ, נשמח לשלוח אליכם צוות ניקיון בתים מקצועי שיגיע לפי תיאום מראש - בזמן הנוח ביותר עבורכם! 

     תל אביב
     ירושלים
     הרצליה
     באר שבע
     רחובות
     חדרה
     חיפה
     אשדוד
     נתניה

רשימת סניפי חברות ניקיון לבתים פרטיים בכל רחבי הארץ


איזורי שירותמחירוןחברת ניקיון מומלצת תעניק לכם שירותים במגוון אזורי שירות ברחבי הארץ השונים. חברות ניקיון מפעילות צוותי ניקיון בעלי ייעוד והתמחות במגוון תחומים שונים, ולכל צוות מתלווה ציוד מקצועי מתקדם המאפשר את ביצוע העבודה בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

כאשר אתם מזמינים חברת נקיון מקצועית, שפועלת בתחום כבר שנים רבות ויש לה מוניטין וניסיון במתן שירותי ניקיון בתים מקצועיים, היא תדע לספק לכם את השירות במגוון רחב של אזורים בארץ, כאשר כל צוות אמור לכסות אזור שונה וכך להגיע לבתים פרטיים או דירות מגורים בכל עיר ואזור ברחבי הארץ השונים. 


רשימת סניפי חברות ניקיון לבתים פרטיים בכל רחבי הארץ

מחיר חברות ניקיון לבית נקבע על פי כמה פרמטרים עיקריים - הדבר הראשון שישפיע על מחיר שירותי ניקיון בתים מקצועי הוא מצב הדירה בעת עבודת הניקיון, אם היא ריקה או מרוהטת. הדבר השני שמשפיע על טווח מחירים לניקיון בתים הוא סוג עבודת הניקיון.

חברות ניקיון מציעות מגוון שירותים ולכל אחד מהם מחירים ועלויות שונים, החל מפוליש רצפות ועד ניקיון דירה אחרי שיפוץ. הדבר השלישי שלפיו יקבע מחיר ניקיון בתים מקצועי הוא גודל הבית אותו תרצו לנקות. מחיר ניקיון לדירת שני חדרים בגודל של 60 מ”ר מן הסתם יהיה זול יותר מניקיון בית פרטי שמטבעו גדול יותר. 
גודל דירהמחיר ניקיון
2 חדרים1,100 - 1,300 ש"ח
3 חדרים1,300 - 1,500 ש"ח
4 חדרים1,500 - 1,700 ש"ח
5 חדרים1,700 - 1,900 ש"חהמלצות לניקיון לפני מעבר דירה

המלצות לניקיון לפני מעבר דירה

ניקיון לפני מעבר דירה – מה צריך לדעת לפני? אתם עוברים בקרוב דירה ? קודם כל מגיע לכם מזל טוב! אנשים רבים מחכים בכיליון עיניים להזדמנות לעשות שינוי כל כך מורכב כמו מעבר דירה. אבל לפני שעושים את הצעד הזה, יש כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון כדי שתוכלו להיערך כמו שצריך, אז תוכלו ליהנות […]
ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות

ניקיון חדרי מדרגות הדבר הבולט ביותר בכל בניין מגורים, זה שיכול לגרום לבניין להיראות מבריק ונקי כבר במבט ראשוני חטוף, זה ללא ספק חדר המדרגות של הבניין. תחזוקה שוטפת של ניקיון מדרגות יכולה לשמר את המראה הנקי ואפילו לשפר מעט את המראה הכללי של המדרגות, אבל מה שבאמת מביא לתוצאות מרשימות של ניקיון חדרי מדרגות […]
סוגי פוליש

סוגי פוליש

סוגי פוליש לפני שנסביר איזה סוגי פוליש רצפות נפוצים ביותר עבור סוגי מרצפות בבתים ודירות, נתייחס לכמה מצבים בהם ניתן ואפילו רצוי לבצע פוליש לרצפה. הסיבה העיקרית שבגינה אנשים מזמינים שירותי פוליש רצפות מקצועי מתחלקת לשתיים: האחת – על מנת להסיר כתמים קשים ברצפה ולהעניק לה מראה מבריק ונקי, בנוסף ליצירת שכבות הגנה שיצפו את המרצפות […]ניקיון עם חומץ

ניקיון עם חומץ

כל פעולת ניקיון שנרצה לבצע בבית, חייבת להתבסס על הבנה של חומר הלכלוך שאותו אנחנו רוצים לנקות ובהתאם לכך אפשר להתאים חומר ניקיון שיהיה יעיל נגד אותו לכלוך. לא מעט אנשים כבר מודעים ליכולות האדירות של חומץ בתור חומר ניקוי לבית, אבל כדי שתוכלו להבין טיפה יותר טוב איך אפשר להשתמש בחומץ לצורך ניקיון בתים […]
ניקיון עם סודה לשתייה

ניקיון עם סודה לשתייה

היעילות הגדולה של ניקיון עם סודה לשתייה באה לידי ביטוי ביכולת הניקוי של הסודה גם כנגד ריחות רעים שנדבקו למשטחים ומסרבים להיעלם. סודה לשתייה היא חומר בסיס שפועל באופן יעיל נגד חומצות כאשר הוא מנטרל אותן ומאפשר את הסרתן באמצעות שטיפה במים. כדי לנקות משטח עם סודה צריך לאפשר לסודה להישאר על המשטח למשך כמה […]
סוגי רצפות

סוגי רצפות

סוגי רצפות עיקריים סוגי רצפות לבית מתחלקים לשני סוגים עיקריים – מרצפות העשויות מחומר של אבן טבעית, ומרצפות העשויות באופן מלאכותי, על ידי שילוב של כמה חומרי גלם שהשילוב בניהם יוצר חומר אחד שממנו עושים את המרצפות. ישנן סוגי רצפות שנמצאות בין לבין, כאשר הייצור שלהן מתבסס על חומר גלם טבעי, אך חומר הגלם הטבעי […]
ניקיון עם אקונומיקה

ניקיון עם אקונומיקה

אין בית שלא תמצאו בו אקונומיקה בתוך ארון חומרי הניקוי, אך מעבר לשימושים הרבים שיש באקונומיקה – צריך לשים גם לב שהיא יכולה להיות מסוכנת ואסור לערבב אותה עם חומרי ניקיון אחרים. ברגע שמשתמשים באקונומיקה בצורה בטוחה ויעילה, היא מביאה לאפקט ניקיון חזק שמאפשר חיטוי חיידקים ומניעת הצטברות עובש. על ידי שימוש נכון באקונומיקה אפשר […]