פוליש לרצפת שיש

כל המידע על רצפת שיש

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

ניקיון רצפת אבן שיש

השימוש באבן שיש לריצוף משטחים ולצורכי בניה מגוונים, הפך נפוץ יותר בישראל במהלך השנים האחרונות. רוב האנשים מכירים את השימוש באבן שיש עבור שטחי עבודה במטבח של הבית, אך שיש למטבח זהו רק אחד מהשימושים הנפוצים של אבן שיש עבור בתים פרטיים, דירות מגורים, משרדים של חברות במגזר העסקי, ואזורי מסחר תעשייתיים. רצפת שיש מאפשרת מגוון יתרונות ייחודיים וכאשר השימוש בה נעשה באופן מקצועי ונכון, מדובר בסוג אבן שמסוגל להחזיק מעמד ולשרת אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות וטובות.

אבן שיש זו אבן טבעית, לכן מדובר בסוג אבן חזק ועמיד מאוד. לאור הביקוש הגבוה של אבן שיש לצורכי בניה של בתים פרטיים ואזורי מסחר תעשייתיים, כיום רוב השימוש של אבן שיש נעשה באבן שאיננה טבעית לגמרי והיא עוברת תהליך של עיבוד מלאכותי המשלב בה גם אבן גיר.

את השימוש של אבן שיש מעובדת נוכל למצוא בעיקר במקרים של רצפת שיש, כדוגמת שיש קיסר המציע מגוון רחב של אבן שיש בעיצובים ודוגמאות רבות. מאחר והייצור המלאכותי של אבן שיש מאפשר מחיר זול יותר מזה של אבן שיש טבעית לגמרי, השימוש בסוג אבן שיש זה מתרחב והופך נפוץ גם במטבח, בחדרי אמבטיה ושירותים, ובעוד מקומות נוספים כגון קירות שיש וכדומה.

רצפת שיש

תחזוקה של רצפת שיש

את המראה היוקרתי והמרשים של רצפת שיש לא ניתן להחליף באף סוג אחר של מרצפות. רצפת שיש מאפשרת מראה מבריק ונקי, עם נוכחות ורושם איכותי של אבן חזקה וטבעית. הביקוש עבור רצפת שיש הפך גבוה מאוד בשנים האחרונות, לכן חברות לייצור מרצפות שיש הגדילו את ההיצע של מגוון העיצובים והסגנונות למרצפות אבן שיש, וכיום ניתן לבחור רצפת שיש מתוך מגוון רחב של סגנונות עיצוביים בעלי מראה יוקרתי שונה.

מרצפות שיש בגוון בהיר יעניקו לרצפה תחושה של זוהר מבריק ונקי, בעוד מרצפות שיש בגוון כהה יעניקו לרצפה אווירה של חמימות ביתית. בעבר השימוש של רצפת שיש היה נפוץ בעיקר במוזיאונים או היכלי תרבות מרשימים, אך לאחר שתעשיית השיש התחילה לייצר מרצפות שיש מעובדות ולשווק אותן במחירים זולים הרבה יותר מאלו של אבן שיש טבעית, השימוש של רצפת שיש הפך נגיש גם עבור בעלי בתים פרטיים.

כיום ניתן למצוא רצפת שיש בהמון בתים פרטיים או דירות מעוצבות, זאת מאחר והמחיר הזול יחסית של מרצפות שיש מעובדות מאפשר נגישות וזמינות לאנשים רבים.

יתרונות רצפת שיש

 • מראה מבריק ונקי של המרצפות
 • חזק ועמיד נגד שריטות ונזקי שבירה
 • מאפשר בידוד ושמירה על חום או קור
 • מייצר רושם של איכות ויוקרה
 • ניקיון ושטיפה באופן קל ומהיר
 • תחזוקה שוטפת בצורה נוחה ויעילה
 • מחיר זול ביחס לסוגי אבן טבעית אחרים
 • מגוון רחב של סגנונות ועיצובים שונים
 • ניתן לחדש רצפת שיש על ידי פעולת ליטוש
פוליש לבית פרטי

חסרונות ריצוף אבן שיש

 • רגישות בחשיפה לנוזלים ויכולת ספיגה גבוהה
 • דורש ניקוי עם חומרי ניקיון המתאימים לרצפת שיש
 • סיכויים גבוהים להיווצרות של כתמים ולכלוך
 • מחיר יקר ביחס לגרניט פורצלן וקרמיקה
 • דורש טיפולי תחזוקה אחת לתקופה להגנה ושימור
 • דורש הובלה והתקנה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים
חברת פוליש

ליטוש מרצפות שיש ישנות

מרצפות שיש עולות לא מעט כסף. בנוסף למחיר של הובלת המרצפות ועבודת הריצוף עצמה (בין 100 ₪ ל – 200 ₪ למ"ר), מחיר מרצפות שיש יכול להתחיל ב – 200 ₪ ולהגיע עד מעל 500 ₪ למ"ר רק בעבור המרצפות עצמן. מחיר רצפת שיש משתנה לפי סוג השיש, הסגנון העיצובי של השיש, ואיכות המרצפות אותם בחרתם לקנות. מאחר ומדובר בעלות של רצפה גבוהה יחסית, אין טעם להחליף את הרצפה כאשר מגיעים למצב של מרצפות שיש ישנות עם סימני בלאי ושחיקה שנגרמו כתוצאה משימוש ממושך. על מנת לחדש רצפת שיש ניתן להזמין שירותי ליטוש שיש וכך להביא לחידוש המרצפות באופן שיגרום להן להיראות חדשות לגמרי.

ליטוש שיש הוא לא שירות זול, אך הוא בוודאי יעלה הרבה פחות מהחלפת רצפת שיש ישנה והתקנת רצפה חדשה במקומה. חשוב לוודא שאת השירות של ליטוש שיש אתם מזמינים אך ורק אצל חברת ניקיון בתים המתמחה בביצוע מקצועי של ליטוש אבן שיש, על ידי שימוש של מכונות ליטוש שיש חדישות ומתקדמות, בתפעול אנשי מקצוע בעלי ניסיון ומיומנות שיביאו לתוצאות ליטוש רצפת שיש איכותיות.

אבן טבעית
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...