ניקיון לפסח

צריכים ניקיון לפסח?

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

חברת ניקיון לפסח

אביב הגיע – פסח בא, ויחד עם חג הפסח הגיעו גם מטלות הניקיון של הבית. הזמנת חברת ניקיון לפסח תהפוך את כל תהליך ההכנה לקראת החג להרבה פחות מלחיץ וללא ספק – להרבה פחות מייגע ומתיש. אבל האם הזמנת חברת ניקיון מומלצת, כדי לבצע את המטלות שנדרשות בבית עבור ניקיון לפסח, זו פריבילגיה שנחשבת למותרות? האם הסיבה היחידה להזמנת שירותי ניקיון בתים מקצועי לפני פסח זה עצלנות וחוסר רצון לנקות את הבית לבד? בהחלט – לא.

הזמנת חברת ניקיון לפסח זו הזדמנות מצוינת לשמר ולחדש את הנכס, ואין הדבר דומה לניקיון יסודי שאתם יכולים לבצע לבד בכוחות עצמכם. לפני שנסביר את היתרונות החשובים שניתן לקבל בעת ניקיון הבית לפסח על ידי חברת ניקיון מקצועית, נפרט כיצד זה עובד ומה תוכלו לקבל במסגרת השירות, והכי חשוב – בעבור איזה מחיר חברת ניקיון תגיע לפני פסח כדי לבצע את השירות שנדרש לכם.

חברת ניקיון לפסח

איך זה עובד ?

כדי שנוכל למקד את השירות בהתאמה אישית לפי הצורך של כל אחד ואחד, בנינו חבילת ניקיון לפסח שניתנת לשינוי והתאמה באופן ספציפי לפי מה שאתם בוחרים. תוכלו לבחור את כמות עובדי הניקיון (מינימום 2) שיגיעו לבצע את העבודה בבית שלכם, ובתוך מסגרת זמן העבודה היומי (7 שעות) עובדי הניקיון יבצעו כל מה שתרצו. התשלום ייקבע לפי כמות עובדי הניקיון שתזמינו – 1000 ₪ + מע"מ עבור כל עובד ניקיון, וצוות הניקיון יגיע עם כל חומרי הניקוי והציוד שצריך כדי לבצע את העבודה. עובדי הניקיון יגיעו עם מכונת פוליש מתקדמת לרצפה, עם שואב אבק תעשייתי ועם ציוד מיוחד לניקוי חלונות ורהיטים – והכל כלול באותו מחיר חבילת ניקיון לפסח שנקבע לפי כמות עובדי הניקיון שתרצו להזמין.

חבילת ניקיון לפסח

  • משלמים לפי כמות עובדי הניקיון שמזמינים – חייבים להזמין מינימום שני עובדים במסגרת החבילה
  • מחיר ניקיון לפסח בלי הפתעות – 1000 ₪ + מע"מ לכל עובד ניקיון, בעבור יום עבודה של 7 שעות
  • אפשר להזמין איזה כמות עובדים שתרצו – בהתאם לגודל הבית ולאופי עבודות הניקיון שצריך לבצע
  • צוות העובדים יגיע עם מכונת פוליש חדישה לקרצוף והברקה של המרצפות
  • הצוות יגיע גם עם שואב אבק תעשייתי שחודר אל תוך השכבות העמוקות ומוציא אבק קשה שהצטבר בחריצים ונקבים
  • את החלונות והרהיטים ננקה עם ציוד וחומרי ניקיון מיוחדים, שמותאמים לביצוע עבודות ניקיון מסוג זה
  • עובדי הניקיון יביאו איתם חומרי ניקיון מיוחדים שלא תמצאו בסופר – והכל כלול במחיר
  • צוות הניקיון ינקה כל מה שתבקשו – בתוך מסגרת זמן העבודה היומי שרכשתם בחבילת הניקיון לפסח
פוליש בירושלים

יתרונות חשובים בהזמנת השירות

את ניקיון הבית במהלך השגרה אנחנו לרוב מבצעים באופן שטחי ולא מספיק יסודי, דבר שגורם להצטברות של לכלוך ואבק בתוך נקבוביות וחריצים כמעט בכל מקום אפשרי בבית. הלכלוך מצטבר בריצוף, ברהיטים, במסילות של החלונות ובעוד המון אזורים, חלקם יותר רגישים להצטברות לכלוך קשה וחלקם פחות רגישים – אך בשני המקרים לאחר זמן ממושך שהלכלוך מתגבש ונערם, יהיה לכם קשה מאוד להוציא אותו בכוחות עצמכם ללא ציוד ניקיון בתים מקצועי.

במסגרת חבילת הניקיון לפסח, עובדי הניקיון יגיעו לבית שלכם עם מכונת פוליש רצפות חדישה ומתקדמת, שמאפשרת קרצוף עמוק של השכבה החיצונית העליונה בריצוף. שכבה זו מורכבת ברובה מלכלוך קשה שהצטבר על גבי המרצפות, כאשר פעמים רבות לכלוך זה מכיל בתוכו חומרים מזיקים שעלולים לגרום לנזק במרצפות עצמן. לאחר הסרת שכבת הלכלוך הקשה, עובדי הניקיון יטמיעו חומרים מיוחדים שיצפו את פני השטח של המרצפות וכך יגנו עליהן מפני בלאי עתידי.

פעם בשנה – חייבים לנקות יסודי

הריצוף הוא לא היחיד שנפגע במהלך שגרת החיים השוטפת, גם הרהיטים שנמצאים בבית נוטים לצבור לכלוך קשה לתוכם. לכלוך זה גורם לרהיטים להתבלות כתוצאה מהזנחה לאורך זמן ממושך, ובסופו של דבר הבלאי המצטבר יביא לנזק משמעותי שעלול אף לגרום לרהיטים לצאת מידי שימוש. הזמנת חברת ניקיון לפסח תאפשר לכם שימוש בשואב תעשייתי שחודר אל תוך השכבות העמוקות ביותר של הרהיטים בבית, כך תוכלו למנוע הצטברות של לכלוך קשה ותמנעו נזקים ובלאי הרסני.

חברת ניקיון במרכז

הזדמנות מצוינת לשאוב כמו שצריך!

פסח זו הזדמנות מצוינת לשאוב כמו שצריך את הריפוד של הסלון, כולל שאיבה עמוקה של כל מה שחדר אל תוך גוף השלד של מבנה הסלון וכל מה שהתגבש ומתחיל להצטבר בין החריצים של הידיות, המשענת וכל יתר חלקי הסלון. כמו כן, חברת ניקיון לפני פסח תאפשר לכם לנקות כמו שצריך את החלונות – מבפנים וגם מבחוץ – ולהסיר את כל מה שהצטבר במהלך השנה בתוך מסילות ההזזה של החלונות בבית. כמובן שעובדי הניקיון לא יפסחו גם על התריסים וינקו אותם מכל הצדדים והכיוונים, דבר שכולנו יודעים שללא ניקיון יסודי ומקצועי גורם לנזק ומוביל לשבירת התריסים במשך הזמן.

ניקיון אחרי שיפוץ

אל תחכו לרגע האחרון

כל חברת ניקיון שפועלת בענף יודעת – התקופה שלפני חג הפסח היא הזמן העמוס ביותר בשנה. מאחר והזמנת שירותי ניקיון אצל חברות ניקיון מוכרות ואמינות, כאלו שמציעות חבילת ניקיון לפסח עם תנאים טובים ותמורה איכותית, ככל הנראה לא תתאפשר לאלו שנזכרים ברגע האחרון ורוצים לשריין עובדי ניקיון כמה ימים לפני החג עצמו – חברות ניקיון קטנות או חדשות מנצלות את ההזדמנות ומפקיעות מחירים בהתאם לביקוש הקיים. ברגע שאתם נמצאים בלחץ והבלבול גובר על היכולת שלכם להתמקח או לבדוק את טיב נותן השירות, אתם עלולים לשלם ביוקר ולא רק מבחינת התעריף הגבוה שחברות הניקיון ידרשו בעבור השירות.

חברת ניקיון בדרום

בחרו חברת ניקיון מומלצת

ניקיון לפסח מתמקד לרוב באזור המטבח והמטלות שתרצו שחברת הניקיון תבצע הם ניקיון של התנור, המקרר, הריצוף וכל המקומות שבהם הצטברה שכבת שומן שאוטמת את הלכלוך אל תוך חריצים מזעריים. כדי להסיר לכלוך מסוג זה חייבים להשתמש בחומרי ניקוי חזקים מאוד, אך שימוש לא מנוסה בחומרים אלו עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים שיגרמו לכם למפח נפש גדול. רוב האנשים שחיכו לרגע האחרון והזמינו חברת ניקיון לפסח אצל נותן שירות לא מוכר או לא מספיק מקצועי, שילמו ביוקר פעמיים – הם שילמו גם מחיר ניקיון לפסח גבוה פי כמה וכמה מהרגיל והם גם שילמו בנזקים בלתי הפיכים שנגרמו לרכוש שלהם כתוצאה מעבודה לא נכונה עם חומרי ניקוי חזקים.

פוליש
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...