ניקיון משרדים

התפוקה של העובדים בעסק שלכם, נקשרת ביחס ישיר לסביבת העבודה ולרמת התחזוקה של המשרד. עבודה במקום נקי, מסודר ותחושה כללית נעימה, היא פרמטר בהצלחת המשרד, שכן עבודה בסביבה בה ניירות טישו משומשים מתגוללים על הרצפה, והכיור במטבח לא עבר ניקוי יסודי כבר שנים, עלולה לגרום לחבר'ה במשרד לתהות האם כדאי להישאר במשרה הקיימת או שכדאי לעבור למקום מתורבת יותר. אם כך, איך בוחרים חברת ניקיון משרדים? מה הוא כולל? וכמה הוא עולה? כל המידע הרלוונטי מצפה לכן כאן למטה, גללו וגלו. במידה ואתם מתעניניים 

ניקיון משרדים

ניקיון משרדים - מה הוא כולל

אל תתביישו לדרוש זאת מחברת הניקיון. כשאתם מזמינים חברת ניקיון לניקיון משרדים, אתם לא מעוניינים רק בליטופים עדינים של המרצפות עם מטלית, או בשטיפה "חפיף" של הכיור, אתם רוצים תוצאות! אם כך, מה עליכם לדרוש מחברת ניקיון משרדים, כחלק ביסי מקיום התחייבויותיה? לפניכם רשימת המטלות שכל חברת ניקיון משרדים צריכה למלא בבואה לבצע את עבודתה:

  • ריקון פחים.
  • ניגוב שולחנות.
  • טאטוא הרצפה.
  • שאיבת שטיחים בשואב אבק.
  • ניקוי המטבחים כולל: הכיורים, משטחי העבודה, השולחן, המקרר והמקפיא.
  • שטיפה על בסיס יומי או שבועי: תלוי באופי המשרד, במספר העובדים ובגודל המשרד.
ניקוי משרדים

ניקיון משרדים מחירים

חבילת שירותי ניקיון זו נחשבת לחבילה הבסיסית אותה מציעות חברות ניקיון משרדים. במידה והמשרד שלכם מכיל מראות ענק, חלונות זכוכית יוצאי דופן, מחסנים טחובים שיש לטפל בהם בדחיפות, או כל צורך ניקיון אחר שאינו כלול ברשימת שירותי הבייסיק, תוכלו לתאם שירותים מיוחדים מול חברת הניקיון, בתוספת תשלום. אזורי שרות נוספים שלנו:
חברת ניקיון משרדים

ניקיון משרדים - מה התדירות הנכונה עבור המשרד שלי?

השאלה אותה אתם שואלים אינה מביאה עמה מענה חד משמעי, שכן לכל משרד צרכים משתנים ותנאי שטח שונים, מה שמגדיר בכל פעם מחדש את התדירות המומלצת. בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מההמלצה הכללית לתדירות ניקיון משרדים לפי גודל המשרד. כללי התדירות בהן נקטנו בטבלה אינם מדויקים, וייתכן מאוד שתדירות הניקיון המומלצת למשרד שלכם תהיה שונה. משרדים בהם לא כל העובדים באים למקום העבודה מדי יום, או משרדים קטנים המכילים עומס של כוח אדם, עשויים לדרוש תדירות מופחתת או מוגברת של שירותי ניקיון. בתקופת הקורונה בה רבים העובדים העובדים מהבית בשל חיוב בבידוד או לאור סגרים שונים וחשש להדבקה, ניתן בהחלט להפחית בתדירות.

ניקיון למשרד

כמה פעמיים בשבוע להזמין

איך תוכלו כמה פעמים בשבוע להזמין שירותי ניקיון משרדים? צאו לבדוק בשיטת הניסוי והטעיה. התחילו בתדירות נמוכה, והגבירו אותה עד למציאת הנוסחה הנכונה עבור המשרד שלכם. תוכלו גם להתייעץ עם מנהלי חברות ניקיון משרדים, באמצעות הניסיון הרב שלהם, הם יוכלו להמליץ לכם על תדירות ניקיון נכונה כאשר הם יבקרו במשרדכם לצורך בדיקת תנאי השטח והצגת הצעת מחיר עבורכם. ניקוי יסודי אחת לכמה שבועות או חודשים, הכולל: ניקוי חלונות, דלתות, ארונות וכל מה שדורש תחזוקה לעיתים רחוקות.
חברת ניקיון משרדים

מהן שעות הניקיון הנכונות עבור המשרד שלי?

אין דבר מרגיז יותר ממגב שנתחב אל מתחת לרגליים שלנו, ומטלית שעוברת על השולחן שלנו, בשעה שאנו עובדים. אי לכך, מנהלי משרדים לרוב מזמינים את שירותי ניקיון המשרדים לשעות הערב, או בימי שיש. למשרדים גדולים אין את הפריבילגיה הזו, שכן הניקיון הנדרש הינו על בסיס שעתי, לכן שירותי הניקיון מתפצלים ובכל שעה נערכים באזור אחר של המשרד, תוך הקפדה על שירות יעיל שלא מפריע לעובדים. חשוב להסדיר את החוזה עם חברת ניקיון המשרדים, שהמידה ומתרחש מקרה כלשהו הדורש טיפול מידי של חברת הניקיון (כמו הצפה, למשל), חברת הניקיון תשלח עובדים מטעמה לטיפול במפגע.

בנוסף, חשוב לסכם עם חברת הניקיון שלפני אירועים חשובים במשרד כמו הרמת כוסית או ישיבה בשעה מאוחרת, יינתנו שירותי ניקיון תוך גמישות והתאמה. בוחרים בדוקטור פוליש – החברה המומחית עבורכם לניקוי המשרד
חברת דוקטור פוליש דוגלת בשיטה: "לא הייתם מרוצים – לא שילמתם", מה שאומר שהחברה עושה הכל, אבל הכל כדי להעניק ניקיון משרדים מושלם עבור העסק שלכם.

חברת ניקיון למשרד
גודל המשרדתדירות הניקיון המשרדי
משרדים קטנים עד 70 מ"רתדירות ניקיון מומלצת: פעם עד פעמיים בשבוע.
משרדים בגודל של עד 150 מ"רתדירות ניקיון מומלצת: ניקיון יומיומי.
משרדים בגודל של 150 מ"ר ומעלהתדירות ניקיון מומלצת: ניקיון יומיומי לאורך כל שעות היממה – מנקה במשרה מלאה.
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...