חברת ניקיון משרדים

עסק הפועל במשרד נקי הוא עסק שרואה לנגד עיניו את רווחת עובדיו ולקוחותיו וכתוצאה מכך יזכה לראות במהלך שנות פעילותו תמורה בדמות קהל לקוחות נאמן ומערך עובדים הפועל למען הצלחת בית העסק. ניקיון המשרד הוא משימה אותה יש להפקיד בידי חברת ניקיון משרדים במרכז שהינה מקצועית ובעלת ניסיון וידע בהתאמת חומרי ניקוי ואביזרי ניקוי למאפייניו הייחודיים של כל משרד.

ניקיון משרדים

ניקיון העסק כסמל למקצועיותו

רמתו המקצועית של בית עסק הפועל מתוך משרד, משתקפת על פי מידת השקעתו בשמירה על סביבת המשרד נקייה במהלך כל יום עבודה. רמה זו משתקפת בעיני עובדי המשרד ומשפיעה על מידת שביעות רצונם מהעבודה במשרד. כמו כן, רמה זו משתקפת גם בעיני לקוחות המשרד.
עסק נקי הוא עסק המכבד את הלקוח הבא בשעריו בעוד עסק שאינו מקפיד על רמת ניקיון גבוהה, משדר ללקוחות הפוקדים אותו כי רווחתם אינה בעלת חשיבות גבוהה בעיניו של בעל המשרד. על מנת לבסס את מעמדו של המשרד כעסק בעל רמה מקצועית גבוהה, על בעל המשרד להיעזר בשירותי חברת ניקיון משרדים במרכז.

ניקיון משרדים מחיר

ניקיון ריהוט משרדי

ניקיון הריהוט המשרדי הוא פעולה שעשויה להסתכם בהעברת מטלית. אם זאת, כאשר מדובר במשרד שיש בו ספות בד, רצוי לבצע שאיבה של בד הספה אחת לכמה ימים על מנת למנוע היווצרות של לכלוך, אבק ובקטריות למיניהן. ריהוט נוסף הדורש ניקוי אחת למספר ימים, הוא ארונות המשרד אשר גם הם מהווים פריטים בעלי פוטנציאל לצבירת אבק בזמן קצר.
בנוסף, ישנן משרדים אשר מכילים מגוון סוגי שולחנות כגון שולחן עבודה, שולחן ישיבות ושולחן אוכל. לשולחנות נטייה לצבור לכלוך שאינו מסתכם באבק בלבד, בשל המגע הקרוב שיש בין השולחן לעובד. ניקיון תדיר של הריהוט במשרד הוא משימה אשר רצוי כי ביצועה ייעשה על ידי חברת ניקיון משרדים במרכז.

חברת ניקיון משרדים

ניקיון הכיורים והאסלות המצויים במשרד

חלק מהמתקנים המצויים במשרד הם כיורי המטבח והשירותים לצד תאי השירותים המכילים אסלות, מתקן לנייר הטואלט ומתקן שבו מונחת מברשת האסלה. אזורים אלו הם הבסיס להיווצרות חיידקים במקרים שבהם לא קיימת הקפדה על שגרת ניקיונם באופן תכוף.ניקיון המשרד נדרש לכלול בתוכו מתן שירותי ניקיון לכל תחום הכלים הסניטריים במשרד, תוך חיטויים באופן תדיר. בעת התקשרות עם חברת ניקיון משרדים במרכז, רצוי לכלול במסגרת ההסכם לקבלת שירותי ניקיון, חובה מצד חברת הניקיון להקפיד על ניקיון שוטף של השירותים והכיורים במשרד.

חברת ניקיון למשרד
מה אתם מקקבלים מאיתנו שאתם מזמינים ניקיון משרדים
ניקיון סוגים שונים של רצפות משרדים מסוימים מכילים כיום מגוון סוגים של חיפויי רצפות. בין הסוגים השונים של חיפויי רצפה, הנפוצים שבהם הינם רצפת פרקט ורצפת המכוסה על ידי שטיח מקיר לקיר. שטיפת פרקט דורשת היכרות עם סוג חיפוי רצפה, וזאת על מנת שלא לפגום בפרקט במהלך ביצוע פעולת הניקיון. ישנן חברות ניקיון משרדים במרכז שיש להן את הניסיון בניקוי פרקט בצורה בטוחה ומקצועית.
ריקון פחי האשפה במשרד פחי האשפה של המשרד אשר אינם מפונים באופן יומי, עשויים להוות מקור להיווצרות ריח רע עקב שכחת שאריות מזון בתוכו או כל סוג אחר של פסולת רטובה המושלכת אליו במהלך יום העבודה. משכך, רצוי שהחברה עמה נכרת הסכם למתן שירותי ניקיון משרדים במרכז, תרוקן את פחי המשרד באופן יומי ובשעות בהן נצברה כמות זבל מסוימת.
שטיפת כלי האוכל והשתייה במשרד חלק מהמשרדים מנהיגים בקרב העובדים כללי התנהלות באשר לטיפול בכלי מטבח מלוכלכים המורים להם שלא להשאיר כלים מלוכלכים בכיור. בעלי עסקים המעוניינים בקבלת שירותי ניקיון משרדים במרכז, יכולים לכלול במסגרת סל הניקיון עליו הם משלמים הוראה בדבר שטיפת כלי המטבח בחללים המשותפים של המשרד.
שימוש בחומרי חיטוי והשמדת חיידקים שגרת ניקוי נכונה כוללת גם שימוש תדיר בתכשירים לחיטוי החללים השונים במשרד, וזאת מבלי לפגוע באיכותם של האלמנטים עליהם נעשה שימוש בחומר חיטוי. עם זאת, רצוי להיעזר בחברה המציעה שירותי ניקיון משרדים במרכז טרם שימוש בחומר חיטוי מסוים על מתקני המשרד.
ניקיון משרדים – לשימור המראה הנקי של בית העסק הפער בין עסק נקי ועסק מלוכלך הוא מהותי ככל שהוא נוגע לרושם אותו יוצר בעלי בית עסק. דוקטור פוליש מספקת שירותי ניקיון משרדים במרכז ברמה גבוהה לצד מקצועיות ואדיבות כלפי קהל לקוחות החברה, למען יצירת מראה נקי וחדיש לכל סוגי המשרדים.
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...