ניקיון בתים לאחר שיפוץ

כל המידע על ניקיון בתים לאחר שיפוץ

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

מה כולל ניקיון בתים לאחר שיפוץ

ניקיון בתים פרטיים כולל גם ניקוי יסודי של כל אזורי המטבח השונים, כולל החללים הנסתרים שמתחת למגירות ומעל ארונות המטבח, כולל הסרת כתמים שנגרמו כתוצאה מעמידה ממושכת של המקרר, התנור או מכשיר סינון המים, וכולל אריחי הקרמיקה המשמשים לחיפוי קירות המטבח. חברת ניקיון תדע להתאים את חומרי ניקיון מיוחדים לכל חלק ואזור בבית. עבור ארונות המטבח נדרש שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים לעץ, עבור השיש צריך חומר מיוחד לניקיון אבן שיש, וכך לכל חומר גלם המשמש לבניית הבית יותאמו חומרי ניקיון ייעודיים שיביאו לתוצאות ניקיון איכותיות ואף יעזרו לשמר את חומר הגלם ולהגן עליו לאורך זמן ממושך לאחר סיום פעולת הניקיון עצמה.

ניקיון בתים פרטיים

ניקוי פריטים ממוקד

בין שירותי הניקיון שתוכלו למצוא אצל חברות ניקיון לבתים פרטיים יש גם ניקוי ממוקד של פריטים ואזורים מסוימים בבית, לדוגמה ניקיון יסודי של תנור אפיה לאחר שבמשך זמן רב הצטברו עליו לכלוכים קשים והתגבשות הלכלוך לא ניתנת להסרה בניקיון ידני עם סבון רגיל. חברות לניקיון בתים מורשות להשתמש בחומרי ניקוי חזקים, שלא ניתן להשיג בקלות בשוק הפרטי החופשי. מאחר ומדובר בחומרים חזקים מאוד, חובה להתאים את סוג חומרי הניקיון לסוג המשטח שאותו הם משמשים לנקות, דבר שרק חברת ניקיון מומלצת תוכל לבצע בצורה נכונה מבלי לגרום נזק פוטנציאלי לרכוש בבית.

מכונות ניקיון מקצועיות

יש מכונות ניקיון מיוחדות המשמשות לניקוי שטיחים מקצועי, כאשר כל מכונת ניקיון מאפשרת כמה שיטות ניקוי שונות. שיטה אחת לניקיון שטיחים מקצועי נעשית באמצעות אדים, שיטה שנייה באמצעות הברשה מאסיבית ויש גם שיטה של ניקיון שטיחים על ידי פדים. ניתן לבצע ניקוי שטיחים יבש או רטוב, כאשר התאמת אופי ושיטת הניקיון צריכים להתבצע לפי סוג השטיח ואופי הכתמים או הלכלוך שיש עליו. כדי שתוכלו לקבל תוצאות ניקיון איכותיות שיחזיקו מעמד לאורך זמן, עליכם לפנות לקבלת שירותי ניקיון בתים רק אצל חברת ניקיון מומלצת המתמחה במתן שירותים מסוג זה ויש לה המלצות של לקוחות עבר מרוצים.

פוליש בירושלים

צוות עובדים מנוסה

יש לא מעט חברות ניקיון לבתים פרטיים ומידי שנה נפתחות ונסגרות המון חברות ניקיון נוספות שמנסות את מזלן בתחום. חברה מומלצת תהיה כזו שיש לה וותק ומוניטין, דבר שמעיד על שנים רבות של פעילות מקצועית בענף הניקיון. חברת ניקיון וותיקה תחזיק צוות פועלים מיומן ומנוסה, שישלח לביצוע ניקיון הבית שלכם עם ציוד חדיש ומתקדם. איכות הציוד שמשמש את הפועלים לניקיון הבית היא זו שתקבע את הסטנדרט שאליו יהיה ניתן להגיע, אך המיומנות והניסיון של צוות הפועלים הם אלו שיקבעו את איכות העבודה ואת רמת הגימור של התוצאה הסופית.

חברת ניקיון בתל אביב

ניקיון אחרי שיפוץ

שיפוץ בתים פרטיים זה דבר שעולה לא מעט כסף. אמנם ישנם שיפוצים מסוגים רבים ומגוונים, בחלקם השיפוץ כולל החלפת מרצפות ישנות ובחלקם לא. בחלקם עבודות השיפוץ מתייחסות להיקף הבית כולו וכוללות גם התקנת שערים בחצר, ובחלקם השיפוץ מתייחס רק לאזורים מסוימים בחלק הפנימי של הבית. בכל מקרה, שיפוץ בתים פרטיים זו הוצאה כספית גדולה שנעשית לאחר החלטה שקולה ורצון לחדש ולהעלות את ערך הבית. עבודת השיפוץ כוללת שימוש בחומרי בנייה שעלולים להביא להצטברות של לכלוך קשה ולא סטנדרטי. כדי לבצע ניקיון בית פרטי לאחר שיפוץ באופן אחראי ומקצועי, עליכם לפנות לקבלת השירות אצל חברת ניקיון המתמחה במתן שירותי ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון בצפון
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...