פוליש קריסטל

צריכים פוליש קריסטל?

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

איך עושים פוליש קריסטל ?

האופן הייחודי שבאמצעותו נעשה תהליך פוליש קריסטלי לרצפות מאפשר תוצאות פוליש איכותיות במיוחד, שגם מחזיקות מעמד לאורך זמן רב מאוד. פוליש קריסטל נעשה על ידי כמה שלבים, במהלכם יוחדרו למשטח הרצפה שבבי קריסטל מזעריים אשר יעניקו לרצפה מראה מבריק במיוחד ואף יגנו על מרצפות הבית מפני שריטות ונזקים שעלולים להיגרם בעתיד.

פוליש קריסטל

קרצוף יסודי להכנת המשטח

שלב ראשון – לפני שמתחילים בביצוע פעולת הפוליש חייבים לבצע קרצוף יסודי של מרצפות הבית ולהסיר כל לכלוך שהתגבש על המרצפות או בין החריצים של המרצפות. את פעולת הניקיון, שמהווה שלב מקדים לביצוע פוליש קריסטל איכותי, לא ניתן לבצע באופן עצמאי על ידי שטיפה רגילה. הפעולה נעשית על ידי מכונת פוליש מקצועית, שמקרצפת את מרצפות הבית עם סקוטץ' מיוחד העשוי צמר פלדה, כך מעבר לניקיון המרצפות והסרת לכלוך שהצטבר עליהן, נוכל גם להכין את המשטח לספיגת שבבי הקריסטל והטמעתם בתוך מרצפות הבית באופן נכון. חשוב מאוד להקפיד בביצוע פעולה זו על שימוש במכונת פוליש מתקדמת וחדישה, אחרת יוכל להיגרם למרצפות הבית נזק בלתי הפיך שיביא לבלאי ושחיקה מהירה כתוצאה משימוש מתמשך במהלך השגרה השוטפת.

החדרת שבבי קריסטל אל תוך הרצפה

שלב שני – בשלב השני נחדיר חומר מיוחד, המשמש לפוליש קריסטלי, אל תוך הריצוף עצמו. חשוב מאוד לוודא שחברת הניקיון שהזמנתם משתמשת בחומרי פוליש קריסטלי מקוריים ואיכותיים, אחרת עלול להיגרם לריצוף שלכם נזק בלתי הפיך ותוצאות הפוליש לא יחזיקו מעמד לאורך זמן. החדרת הקריסטלים אל תוך המרצפות מתאפשרת על ידי חימום מקדים של הרצפה עם צמר פלדה מיוחד. התזמון של השלב השני חייב להיעשות בצורה מדוייקת, אחרת שבבי הקריסטל לא יחדרו למרצפות באופן מלא ואפקט הפוליש הקריסטלי יהיה חלקי. על מנת לקבל תוצאות פוליש קריסטל מקצועי ואיכותי, אנשי המקצוע שמבצעים את הפעולה חייבים לעבוד באופן יסודי ולכסות כל חלק במרצפות. ביצוע לא יסודי של הטמעת חומרי הקריסטל אל תוך המרצפות יביא למראה לא אחיד של הברק ברצפה. לעומת זאת, כאשר שלב זה נעשה באופן מקצועי ויסודי ניתן לקבל מראה אחיד ומבריק של כל אזורי הרצפה ללא הבדל ושינוי בין אזור לאזור.

חברת פוליש

ציפוי והגנה לרצפה ע"י פוליש

שלב שלישי – בשלב השלישי הריצוף יקבל ציפוי מיוחד שיגרום לאיטום המרצפות וסגירה של שבבי הקריסטל מבלי שתהיה להם אפשרות לצאת החוצה אל מעל פני השטח. האיטום שנעשה מעל הרצפה גם יגן על מרצפות הבית שלכם וימנע בלאי ושחיקה מהירים, שעלולים להביא לאורך חיים קצר של אפקט הפוליש. גם בשלב זה של איטום הרצפה, חשוב מאוד להשתמש בחומרי איטום איכותיים ללא תחליפים זולים שיביאו לתוצאות לא איכותיות ויפגעו בפעולת הפוליש עצמה. הליך האיטום הוא זה שמונע שריטות בריצוף ומגן על המרצפות כדי שישמרו מבריקות, אין להקל ראש ולאפשר שימוש בחומרים זולים.

פוליש ווקס

הברקה בכמה שכבות

שלב רביעי – השלב הרביעי הוא פעולת הברקה שנעשית בכמה שכבות, כך כל השלבים הקודמים יכולים להתחבר יחד ולהפוך למקשה אחת. הברקת הרצפות לאחר ביצוע השלבים הקודמים תאפשר מראה מבריק ותוציא את אפקט הקריסטלים של הפוליש כלפי חוץ באופן בולט ומרשים במיוחד. חברות פוליש מומלצות ומקצועיות יבצעו את פעולת ההברקה כמה וכמה פעמים, עד שיגיעו לתוצאות פוליש קריסטל איכותיות ומבריקות. צוות פועלים שממהר לסיים את העבודה, יקצר בתהליך הנ"ל וכך כל עבודת הפוליש תקבל גימור לא מספק ותביא לתוצאות לא מספיק מרשימות. וודאו שאתם מזמינים את השירות אצל חברות פוליש מומלצות שלא מקלות ראש בביצוע עבודה מקצועית ויסודית, כך תוכלו ליהנות מתוצאות פוליש איכותיות ומרצפה מבריקה ונקייה.

פוליש לבית פרטי

המשך טיפול לאחר הפוליש

שלב חמישי – חברת פוליש מקצועית תספק לכם הדרכה ומידע כיצד לשמור על אפקט הפוליש הקריסטלי לאחר סיום העבודה עצמה. כדי לשמר את האפקט המבריק של פוליש קריסטל, אתם נדרשים לנקות את הרצפה של הבית עם חומרי ניקיון מיוחדים שמיועדים לרצפה שנעשה בה פוליש קריסטל. השימוש בחומרים אלו יביא לשמירה של פעולת הפוליש וכך תוכלו להחזיק את אפקט הפוליש המבריק לאורך זמן רב. במקרה של פוליש קריסטל הטיפול שנעשה ברצפה לאחר ביצוע הפוליש חשוב מאוד והוא זה שיביא לשמירה על אפקט פוליש מבריק ומתמשך לאורך זמן.

ניקיון-בתים-מקצועי

יתרונות בפוליש קריסטל

לביצוע פוליש קריסטלי לרצפה יש כמה וכמה יתרונות ברורים, בזכותם הוא הפך לאחד מסוגי הפוליש הפופולאריים והמבוקשים ביותר בישראל. את השירות של פוליש קריסטל לרצפה מציעות חברות פוליש וניקיון רבות, אך כדי לקבל תוצאות פוליש איכותיות, עליכם לפנות לקבלת השירות אך ורק אצל חברת פוליש מומלצת המתמחה בביצוע פוליש קריסטל מקצועי. פוליש איכותי ומקצועי זה פוליש שנעשה באמצעות ציוד פוליש מתקדם וחדיש, על ידי צוות עובדי ניקיון מנוסה ומיומן, ובשימוש של חומרי פוליש קריסטלי איכותיים ומקוריים. מחיר פוליש זול כנראה יעיד על שימוש בחומרי פוליש קריסטלי לא איכותיים, דבר שלא תמצאו כאשר את העבודה מבצעת חברת פוליש מקצועית ומומלצת בעלת וותק וניסיון רב שנים בתחום. זה לא אומר שכל מחיר פוליש קריסטל אמור להיות יקר בצורה חסרת פרופורציה, אבל בהחלט מחיר זול מידי הוא תמרור אזהרה וסימן שעדיף להתרחק.

חברת פוליש מחיר

פוליש מקצועי בלי סיכונים!

ענף הניקיון בישראל מאפשר לכל חברת ניקיון להציע שירותי פוליש קריסטל. לצערנו חברות פוליש רבות משתמשות בתחליפים זולים של חומרי פוליש קריסטל לרצפה, כך הן יכולות להציע את השירות במחירים הרבה יותר זולים ממה שמציעות חברות פוליש מומלצות, והתוצאות שתקבלו יהיו בהתאם. ביצוע חובבני של פוליש קריסטלי עלול להביא לאפקט פוליש שיחלוף לאחר זמן קצר מרגע ביצוע הפוליש ואף עלול לגרום נזק בלתי הפיך לריצוף. כאשר תהליך הפוליש נעשה ללא ידע מקצועי מתאים או בשימוש של חומרי ניקיון וציוד פוליש שאינם מתאימים לביצוע נכון של העבודה, אתם לוקחים סיכון שבמקרה הטוב הברק יחזיק מעמד זמן קצר ויחלוף, ובמקרה הגרוע יכול להיווצר נזק בלתי הפיך למרצפות הבית שלכם.

ניקיון בתים

יתרונות לפוליש קריסטלי :

  • פוליש קריסטל מגן על הרצפה מפני שריטות והצטברות של לכלוך קשה
  • פוליש קריסטל עמיד מאוד, כאשר הוא נעשה באופן מקצועי הוא מחזיק מעמד לאורך זמן רב
  • לאחר ביצוע פוליש קריסטל הרצפה קלה ונוחה לניקיון אפילו באמצעות שטיפה רגילה
  • אפקט הברק שהרצפה מקבלת על ידי פוליש קריסטלי זוהר ומבריק במיוחד
  • ריצוף לאחר טיפול פוליש קריסטל איננו מחליק כתוצאה מביצוע הפוליש
  • פוליש קריסטל מונע היווצרות של סימני גרירה וכתמים מריהוט שעומד זמן רב על הריצוף
פוליש

סוגי רצפות מתאימים לפוליש קריסטלי

מאחר וכל ההליך של פוליש קריסטל נעשה על ידי החדרת שבבי הקריסטל אל תוך המרצפות עצמן, האפקט של פוליש קריסטל יהיה גדול יותר כאשר הוא נעשה על מרצפות שמטבען אינן אטומות ומאפשרות ספיגה וחדירה של חומרים לתוכן. ריצוף אבן טרצו, או אבן שיש וכל סוג אבן טבעית אחר, יהיו סוגי הרצפה האידיאלים לפוליש קריסטל. לעומת זאת, רצפה מקרמיקה או גרניט פורצלן לא תהיה מתאימה לסוג פוליש כזה, מאחר ומדובר ברצפה הנעשית באופן מלאכותי והיא לא בעלת ספיגה גבוהה. על מנת לוודא האם סוג המרצפות שיש לכם בבית מתאים לביצוע פוליש קריסטל, כדאי לפנות לקבלת ייעוץ אצל חברת פוליש מומלצת המתמחה בביצוע פוליש קריסטל. על ידי קבלת ייעוץ מקצועי תוכלו להבין לעומק את כל ההשלכות הנלוות, כך תזמינו את סוג הפוליש המומלץ והמתאים ביותר עבור סוג המרצפות בבית שלכם.

פוליש מחיר

פוליש קריסטל מקצועי

פעולת פוליש קריסטל הנעשית באופן מקצועי חייבת להיעשות עם הציוד המתאים ועם צוות פועלי ניקיון המתמחה במתן השירות, עם ניסיון רב בביצוע פוליש קריסטל בשטח. בזכות ציוד פוליש מתקדם ושימוש בחומרי פוליש קריסטל איכותיים, איש מקצוע בעל ניסיון יוכל להביא לביצוע הפוליש באופן ראוי וכך תוכלו לקבל תוצאות פוליש קריסטל מבריקות שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב. השימוש במכונת פוליש חדישה ומתקדמת, המיועדת לביצוע פעולות פוליש קריסטל על מרצפות מסוגים שונים, הוא תנאי הכרחי ומכריע ביכולת של איש המקצוע להביא לתוצאות פוליש ברמה גבוהה. מעבר לציוד החדיש ולאופן הביצוע של פעולת הפוליש, עליכם לקבל הדרכה לשימור אפקט הפוליש לאחר סיום הפעולה, במהלך השגרה השוטפת.

פוליש קריסטלי

ייעוץ עם מומחה פוליש

שימור האפקט של פוליש קריסטל מקצועי מחייב ניקיון של הרצפה עם חומרי ניקיון מיוחדים שיוצרו במיוחד לרצפות שעברו טיפול של פוליש קריסטלי מקצועי. עליכם להתייעץ עם מומחה שירותי פוליש רצפות ולקבל הדרכה רק אצל חברת פוליש מומלצת המתמחה בביצוע נכון ומקצועי של פוליש קריסטל לרצפות. לא ניתן לבצע פוליש קריסטלי באופן עצמאי והניסיון לבצע פעולה זאת לבד, ללא הציוד הנדרש, החומרים המתאמים והניסיון בביצוע פעולות מסוג זה, יכול להביא לגרימת נזקים בלתי הפיכים בריצוף של הבית. החדרת שבבי הקריסטל אל תוך המרצפות חייבת להיעשות בצורה רגישה ומדויקת, כך המשטח לא יפגע ותוכלו ליהנות מתוצאות איכותיות של הברקת רצפות עם אפקט פוליש מרשים וחזק.

סוגי רצפות

פוליש קריסטל - אזורי שירות

הזמנת שירותי פוליש קריסטלי אצל חברת פוליש וניקיון מומלצת תאפשר לכם לקבל את השירות באזורים שונים בארץ, תוך כדי זמינות השירות לפי הזמן שנוח לכם ביותר. חברות ניקיון המציעות פוליש רצפות מקצועי יחזיקו צוות פועלי ניקיון עם הכשרה מקצועית, ידע וניסיון, שנשלח מידי יום לביצוע עבודות פוליש באזורים שונים בארץ. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור רצפת הבית שלכם – הזמינו את השירות רק אצל חברות פוליש מומלצות שמחזיקות צוות עובדים מיומן, ושיש להן את האפשרות לספק את השירות במגוון רחב של אזורים בארץ בזמינות לפי מה שנוח לכם.

ניקיון בתים פרטיים
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...