פוליש לרצפת גרניט פורצלן

כל המידע על פוליש לרצפת גרניט פורצלן

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

תחזוקה של ריצוף מוזאיקה

גרניט פורצלן הנה האריח המורכב מחומרים שונים, שחיבורם יחד יוצר אריח חזק בעל גוונים וטקסטורות שונות. בעבר השימוש באריחי גרניט פורצלן היה נפוץ בעבודות אומנות וביצירת ריצוף בעל מראה אומנותי מיוחד. דבר שהיה משמש בעיקר עבור מקומות בעלי אופי ייחודי מאוד מסוים כגון בתי כנסת. כיום השימוש בגרניט פורצלן הפך נגיש ונפוץ הרבה יותר ממה שהיה נהוג בעבר. זאת מאחר וניתן להשיג אריחי גרניט פורצלן  בשלל גוונים וסוגים. השימוש בהם יכול לאפשר עיצוב קל ומהיר, ליצירת אווירה מיוחדת במגוון רחב של מקומות ומתחמים, אפילו בתוך בית פרטי או דירת מגורים.

יצירת אומנות או ריצוף סטנדרטי ?

ריצוף מוזאיקה יכול להיות דבר קל ומהיר או מורכב ומייגע, זאת בהתאם לסוג העבודה שעושים עם המוזאיקה. עבודת אומנות מורכבת של ריצוף מוזאיקה יכולה לקחת חודשים ואף שנים, בהתאם לאומן ולסוג העבודה שהוא מבצע. לעומת זאת, עבודת ריצוף מוזאיקה סטנדרטית, שנעשית על ידי בעל מקצוע שאיננו אומן יוצר, יכולה להיות מהירה וקלה לתפעול. השימוש של ריצוף מוזאיקה מגוון ומלא באפשרויות. בעל מקצוע שמתייחס למוזאיקה כאל מרצפות שצריך להתקין, יביא לתוצאות הרצויות אך הוא לא יפתיע במראה ייחודי ועוצר נשימה שיגרום לאנשים להתפעל. האדם שמבצע את ריצוף המוזאיקה, וכמובן גם אופי המקום והמרצפות שבהם משתמשים, הם אלו שיקבעו אם מדובר ביצירת אומנות או בעבודת ריצוף סטנדרטית.

אריחי גרניט פורצלן

בשנים האחרונות המודעות לעיצוב וסגנון עלתה מאוד, דבר שהביא את השימוש במרצפות גרניט פורצלן לקדמת הבמה. מעצבי פנים ואדריכלים רבים משתמשים באריחי גרניט פורצלן כדרך קלה ומהירה לעיצוב מרשים של בתים פרטיים או דירות מגורים. דבר זה גרם לאריחי גרניט פורצלן להפוך לפופולאריים מאוד והעלה את השימוש של אריחי גרניט פורצלן בסוגי בנייה שונים ומגוונים. ריצוף גרניט פורצלן לא מיועד אך ורק עבור משטחי רצפה, הוא משמש גם עבור חיפוי של קירות ויש לו יכולת ליצור מראה מרשים ובעל נוכחות עיצובית מיוחדת מאוד.

ברוב המקרים השימוש של אריחי גרניט פורצלן נמצא באזורים של חדרי אמבטיה או שירותים, אך לאחרונה נפוץ יותר ויותר השימוש של אריחי גרניט פורצלן גם עבור אזורים מסוימים במטבח ואפילו באזורי הכניסה לבית ובמתחם הסלון. לריצוף זה יש יתרון גדול בכך שהוא עמיד בחשיפה לתנאי לחות גבוהים, כך גם כאשר הוא משמש עבור חיפוי קירות באזור המטבח הוא לא נשחק מהר לנוכח אדים של בישול ושטיפה של המשטח בתדירות גבוהה. מאחר ולגרניט פורצלן יש מראה מעוצב מרשים מאוד, כיום ניתן למצוא גם אריחי קרמיקה שמיוצרים במראה שמזכיר אבן טבעית. סוג זה של גרניט פורצלן נקרא דמוי אבן. 

פוליש

חידוש גרניט פורצלן

כדי לחדש ריצוף גרניט פורצלן ישן ולגרום לו ולהיראות כמו חדש, ניתן לבצע פעולת פוליש קרצוף. דבר שיאפשר הסרה של השכבה העליונה ויצירת מראה נקי וחדיש של אריחי הגרניט פורצלן  הקיימים. קרצוף גרניט פורצלן לא נעשה בצורה חזקה ומאסיבית זאת מאחר ומדובר בסוג ריצוף עדין ורגיש שעלול להינזק ולאבד מהברק' כאשר הוא עובר ניקוי אגרסיבי. קרצוף גרניט פורצלן  מחייב שימוש במכונת פוליש עם פדים המיועדים לאריחי פורצלן או לסוגי אבן עדינים דומים. כדאי מאוד שהפעולה תיעשה על ידי איש מקצוע שמיומן בביצוע עבודות של הקרצוף , כך התוצאה תהיה איכותית ולא יגרם כל נזק לרצפה.

אולי יעניין אותך איך ללכוד עכבר

חברת פוליש

מקור השם גרניט פורצלן

המילה "גרניט" מגיעה מהסלע גרניט סלע עמיד וחזק במיוחד. מאחר ובעבר השימוש של רצפות קרמיקה היה נחלתם של אומנים ויוצרים בלבד. כל שימוש במרצפות מוזאיקה היה עבודת אומנות מיוחדת שמצריכה המון מוזה והשראה ליצירה. לאור העובדה שמוזה הייתה דבר נצרך לעבודה עם מוזאיקה, השם התקבע עבור סוג ריצוף זה. החיבור בין מוזה ועבודות ריצוף הפך את הטרנד החדש למבוקש מאוד, דבר שהעלה מיד את ערך המרצפות וכך גם הביקוש עבורן גדל עם השנים יותר ויותר. הפרסום של אריחי מוזאיקה כיצירת אומנות ייחודית ויוקרתית, הביא ליצירת תעשייה שלמה שמציעה מגוון רחב מאוד של סוגי מוזאיקה שונים. כיום ניתן להשיג מגוון עיצובים וצורות של מרצפות מוזאיקה מעוצבות, לשימוש באזורים ומשטחים שונים באזורי הבית השונים.

סוגי פוליש

יתרונות רצפת גרניט פורצלן

  • מראה אומנותי מעוצב יוקרתי מאוד
  • כושר עמידות גבוה בתנאים של לחות
  • היצע רחב של מגוון צבעים ועיצובים
  • התקנת אריחים בצורה קלה ומהירה
  • תחזוקה וניקיון קלים על ידי שטיפה
ניקיון אחרי שיפוץ

חסרונות רצפת גרניט פורצלן

  • עלולה להישבר מקבלת מכה חזקה
  • לעיתים בצבעים מסוימים אינה פרקטית במיוחד כל לכלוך או שערה בולט עליה
  • לא ניתן לשחק עם הברק של האריחים כלומר לשנות אותו למט
  • טקסטורה מחוספסת כמו אנטי סליפ דורשת פוליש לעיתים לעיתים קרובות
ניקיון בתים
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...