פוליש לרצפת גרנוליט

כל המידע על רצפת גרנוליט

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

ניקוי רצפת גרנוליט

כדי להגיע לתוצאות של רצפת גרנוליט באיכות גבוהה, חייבים להזמין איש מקצוע בעל ניסיון רב בייצור ובניה של רצפת גרנוליט. ריצוף משטח בגרנוליט זו מיומנות המצריכה המון ניסיון וידע מקצועי, כאשר הדיוק בכל שלבי תהליך העבודה הוא עניין קריטי על מנת להגיע לתוצאה איכותית. מדובר בסוג רצפה המורכב משילוב של כמה חומרי גלם, דבר שעלול להביא לתוצאה של משטח לא אחיד וחלק או לתוצאה של מראה לא אסתטי, כאשר עבודת הריצוף לא נעשית באופן מקצועי ומדויק.

המקומות הפופולאריים ביותר בהם תוכלו למצוא רצפת גרנוליט הם אזורי הטיילת שעל שפת הים, אזורים של פארקים ציבוריים, ובמקומות נוספים בעלי משטח מרוצף גדול, שסוג הרצפה בו חייבת להיות עמידה לשימוש מאסיבי ותנועה רבה של פעילות, דבר שמעלה את הסיכויים לנזקי שחיקה ובלאי כתוצאה משימוש מתמשך לאורך זמן.

רצפת גרנוליט

ריצוף זול וחזק

משטחי רצפת גרנוליט נוחים מאוד לשימוש והם נחשבים למשטחי ריצוף חזקים ועמידים. כאשר נדרשת עבודת ריצוף לשטח בעל היקף רחב, גם הפקטור של מחיר הרצפה משחק תפקיד חשוב בבחירת סוג הריצוף. רצפת גרנוליט נחשבת זולה באופן יחסי, ולאור היתרונות הרבים שהיא מציעה השימוש בה נפוץ מאוד לאזורי חוץ בעלי פוטנציאל שחיקה גבוה.

ניתן למצוא שימוש ברצפת גרנוליט גם באזורים מסוימים של בתים פרטיים, לרוב בשטח החצר ובשבילי הגישה המשמשים למעבר מהחוץ אל הפנים, אך השימוש של רצפת גרנוליט בבית פרטי חייב להיעשות על ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה, שיודע לבצע עבודת ריצוף גרנוליט בסגנונות ומרקמים שמתאימים לשימוש של בית פרטי מבלי לפגום במראה העיצובי ובאסתטיקה של הבית. איש מקצוע המתמחה בריצוף גרנוליט יוכל להגיע לתוצאות איכותיות ויפות של רצפת גרנוליט מרשימה ואסתטית, לכן חשוב מאוד לבחור בעל מקצוע המתמחה בביצוע שירותי ריצוף גרנוליט.

הראשונים שהתחילו להשתמש בגרנוליט לריצוף משטחים הם אדריכלי הנוף, שאמונים על עיצוב מקומות ציבוריים ולרוב נאלצים להתמודד עם תקציב מוגבל. הצורך בסוג רצפה זול ופרקטי מצד אחד, ומצד שני שיהיה גם יפה ונוח לשימוש, הפך את רצפת הגרנוליט פופולארית מאוד לשימוש במקומות ציבוריים. לאחר מכן השימוש ברצפת גרנוליט התפשט והפך מבוקש גם בקרב בעלי בתים פרטיים שצריכים סוג רצפה זול ועמיד, ושעדיין יאפשר מראה יפה ואסתטי של רצפה איכותית. השימוש בגרנוליט נעשה גם לצורך חיפוי של קירות, ריצוף מדרגות ובניה של אדניות בגינה. שימושים רבים אלו הפכו את הגרנוליט ליעילה ופרקטית מאוד ביצירת מענה למגוון רחב של צרכים שונים.

יתרונות רצפת גרנוליט

 • ריצוף חזק ועמיד מאוד לשימוש מתמשך לאורך זמן
 • מחיר זול המאפשר עלות נמוכה לריצוף משטח גדול
 • משמשת למגוון רחב של צרכים שונים
 • ניתן ליצור גרנוליט בסגנונות עיצוביים שונים
 • עמידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים
 • תחזוקה וניקיון בצורה קלה יחסית
 • לא מאפשרת החלקה על המשטח
 • ניתן לשלב סוגים שונים של אבן טבעית בגרנוליט
פוליש

חסרונות ריצוף גרנוליט

 • מחייב איש מקצוע המתמחה בעבודות גרנוליט
 • כאשר נופלים על גרנוליט אפשר להיפצע בקלות
 • מאפשרת היווצרות של כתמים בקלות יחסית
פוליש מחיר
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...