פוליש למרצפות

כל המידע על פוליש למרצפות

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

סוגי רצפות עיקריים

סוגי רצפות לבית מתחלקים לשני סוגים עיקריים – מרצפות העשויות מחומר של אבן טבעית, ומרצפות העשויות באופן מלאכותי, על ידי שילוב של כמה חומרי גלם שהשילוב בניהם יוצר חומר אחד שממנו עושים את המרצפות. ישנן סוגי רצפות שנמצאות בין לבין, כאשר הייצור שלהן מתבסס על חומר גלם טבעי, אך חומר הגלם הטבעי עובר תהליך של עיבוד תעשייתי עדין וכך מתקבלת תוצאה המשלבת מרצפות אבן טבעית שעברו התאמה וגימור המאפשר להן שימושים שונים ועדיין שומר על היתרונות והמראה של חומרי הגלם הטבעיים. הסיבה לזה שישנם סוגי רצפות שונים, המשמשים לצרכים משתנים, היא היכולת של סוגי רצפות העשויות מחומרים שונים לעמוד בתנאי שטח בעלי רגישות ועמידות שונה, כאשר המטרה היא לייצר רצפות עמידות וחזקות שיאפשרו מראה נקי ושימוש קל ונוח, לתפעול וניקיון מהיר.

סוגי רצפות

הרצפה קובעת את אופי המקום

מרצפות משפיעות מאוד גם על המראה האסתטי של המקום, לכן סוגי רצפות שונים יכולים לאפשר כמה וכמה אפשרויות להשפעה על העיצוב, כך תוכלו לייצר אופי ואווירה המתאימים לצרכים הנדרשים במקום. צבע המרצפות וסוג החומר שממנו הן עשויות, יכול בקלות להשפיע על עיצוב החלל המרוצף. בנוסף, מראה של מרצפות מבריקות או מרצפות מחוספסות, גם הוא יאפשר סוג שונה של אווירה עיצובית במקום. ישנן מרצפות עם דוגמא שניתן לבחור, מתוך מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים קיימים, וישנן סוגי רצפות שהיצרן יוכל לאפשר לכם איזה דוגמא אישית שתספקו לו, אותה הוא ידפיס על המרצפות במהלך תהליך הייצור, כך תקבלו מרצפות מעוצבות בהתאמה אישית לפי הדוגמא הספציפית שאתם בחרתם. בעידן המודרני של היום כמעט כל דבר אפשרי! במידה ויש לכם את הידע הנכון בבחירת הספקים המתאימים, וכמובן את התקציב לעמוד בעלויות הייצור של המוצר הנדרש.

בחירת סוג מרצפות לפי אופי השימוש

בבחירת מרצפות יש לקחת בחשבון את אופי השימוש שהמרצפות נדרשות לשרת. מאחר ותוכלו למצוא סוגי רצפות רבים ומגוונים, לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שונים, עליכם לקחת בחשבון את אופי השימוש במקום המיועד למרצפות, כך תוכלו לבחור את סוג המרצפות שישרת נאמנה את המקום המרוצף בהן. בחירת רצפות המשמשות למקומות בהם ישנה תנועה רבה של אנשים, בין אם מדובר במקום עם פעילות מסחרית, שכוללת תנועה רבה של אנשים ושינוע של ציוד כבד או סחורה, ובין אם מדובר באזור של שטח פרטי, שהשגרה בו כוללת גרירה של רהיטים או תנועה רבה של אנשים, במקרים כאלו עדיף לבחור בסוג מרצפות חזק ועמיד. לעומת זאת, במקומות שבהם התנועה והפעילות נמוכים יחסית, תוכלו להשתמש בסוג מרצפות עדין ושברירי יותר.

פוליש קריסטל

מרצפות עדינות שלא סופגות לחות

בחירת סוג מרצפות לשימוש באזורים בעלי לחות וחשיפה גבוהה לנוזלים או רטיבות, כגון אזורים של מקלחת ושירותים, תחייב סוג רצפות ללא יכולת ספיגה גבוהה. סוגי רצפות אלו, שאינם מאפשרים ספיגה של נוזלים לתוכן, יאפשרו שימוש קל ונוח באותם אזורים לחים, כך תוכלו להגן על המקום מפני נזקים של עובש והצטברות חיידקים. כאשר בוחרים סוגי מרצפות לשימוש במקום מסוים, חייבים להבין לעומק את כל ההשלכות הנלוות. התנאים הסביבתיים של המקום, הצורך שאותו המרצפות אמורות לשמש, כל אלו ועוד הם מרכיב חשוב בבחירה מוצלחת של מרצפות! אם אין לכם את הידע המקצועי הנדרש להתאמת סוג המרצפות – פנו לקבלת ייעוץ מקצועי.

סוגי פוליש

התייעצו עם איש מקצוע מומחה

כדי שתוכלו לבחור את סוג המרצפות המתאים ביותר לאופן השימוש במקום שאליו הן מיועדות, עליכם להתייעץ עם איש מקצוע, מומחה לריצוף, שמכיר סוגי רצפות רבים ויודע להתאים את סוג המרצפות הנכון, לפי כל הפרמטרים אותם המרצפות אמורות לשרת. אחד הדברים החשובים ביותר, שאנשים רבים שוכחים לקחת בחשבון, זה תפעול קל ונוח של ניקיון המרצפות. ישנם סוגי רצפות שקשה יותר להבריק ולנקות, ויש סוגי רצפות שמטבען קל ונוח יותר להבריק ולנקות. יש מרצפות העשויות מחומרים חזקים ועמידים, ויש מרצפות העשויות מחומרים עדינים ושבריריים. יש מרצפות עם יכולת ספיגה גבוהה, ויש מרצפות בעלות אטימות שאינה מאפשרת ספיגה של נוזלים במשטח. כדי לבחור סוג רצפות מתאים, שגם התפעול ואופן הניקיון שלהן יהיה נוח ומהיר, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בבחירת סוגי רצפות מתאימים.

פוליש ווקס
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...