פוליש לדירה

צריכים פוליש לדירה?

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

פוליש לדירה

שירותי פוליש לדירה יאפשרו לכם חידוש והברקה של הרצפה. ישנם סוגי פוליש שונים שיכולים להתאים לסוגי מרצפות רבים, חברת פוליש מומלצת תדע להמליץ ולהתאים את סוג הפוליש הנכון עבור הדירה שלכם ולהביא לתוצאות פוליש איכותיות שיבריקו את מרצפות הדירה וישמרו את הריצוף מפני נזקים פוטנציאליים בעתיד. הסרת כתמים ברצפה ישנה זו פעולה שעל ידי פוליש לדירה ניתן לבצע בקלות. כמו כן, גם הסרת שריטות מהרצפה אפשר לבצע על ידי התאמת פוליש רצפות שתואם את סוג הרצפה בדירה. יש סוגי רצפות שרגישים לנוזלים ולחות וכתוצאה מחשיפה מוגברת אליהם נוצרים בריצוף כתמים וסימני בלאי, ויש סוגי רצפות שעמידים מפני נוזלים ולחות אך רגישים לשריטות כתוצאה מגרירת רהיטים בדירה. ביצוע מקצועי של פוליש לדירה יעזור לכם להסיר את הנזקים הקיימים ולהגן על הרצפה בדירה מפני שחיקה מהירה של בלאי הנגרם כתוצאה משימוש מתמשך.

פוליש לדירה

פוליש ווקס

אם יש לכם רצפת טרצו או רצפת פרקט, פעולת פוליש ווקס לדירה שלכם תוכל להיות מושלמת לקבלת תוצאות של רצפה מבריקה ונוצצת. פוליש ווקס נעשה על ידי ציפוי של שכבות ווקס מיוחדות לרצפה, כך הרצפה מקבלת נוכחות מבריקה במיוחד והציפוי של הווקס עוזר לה להתגונן מפני בלאי ושחיקה במהלך השימוש השוטף. פוליש ווקס לדירה הוא סוג הפוליש הזול ביותר והוא גם הקל והמהיר ביותר לביצוע, אך כדי לשמור על רצפה מבריקה בדירה עליכם לבצע פוליש ווקס לדירה אחת לכמה זמן, כך תשמרו על הרצפה מבריקה ונקייה ותגנו עליה באופן קבוע מפני נזקים ובלאי.

פוליש קריסטלי

את התהליך של פוליש קריסטל מבצעים על ידי החדרת שבבי קריסטל מזעריים אל תוך חומר הרצפה עצמו, דבר שמתאפשר רק בשימוש של מכונת פוליש מקצועית המחממת את הרצפה עם צמר פלדה מיוחד וכך הציפוי של חומר הפוליש הקריסטלי חודר למרצפות ומביא לתוצאות מבריקות ומרשימות במיוחד. ביצוע מקצועי של פוליש קריסטל לדירה יכול להחזיק מעמד למשך שנים רבות, אך הוא מתאים בעיקר לסוגי מרצפות אבן שיש או מרצפות שאינן קרמיקה או גרניט פורצלן. אופן הביצוע של פוליש קריסטלי מחייב החדרה של חומרי הפוליש הקריסטליים אל תוך המרצפות, לכן קרמיקה וגרניט פורצלן, שמטבען לא מאפשרות ספיגה של חומרים חיצוניים לתוכן, לא יתאימו לביצוע של פוליש קריסטלי.

פוליש ווקס

חידוש רצפה ישנה

לפעמים על ידי פעולה מקצועית של שיוף והשחזה אפשר לשחזר מרצפות ישנות ולהביא אותן למצב מבריק וחדיש. איש מקצוע, המתמחה במתן שירותי ליטוש מרצפות ישנות, יוכל לספק מגוון אפשרויות שבאמצעותם תוכלו להפוך רצפה ישנה לרצפה מבריקה, שנראית כמו רצפה חדשה לגמרי. גם בחדר המקלחת ניתן לבצע הברקה עם ציוד ניקוי דירות מקצועי וכך להביא לחידוש של החומרים הקיימים ולהימנע מהוצאות כספיות גבוהות עבור החלפה או שיפוץ של חדר המקלחת.

פוליש ווקס

חברת ניקיון מומלצת לדירה

חברת ניקיון דירות מומלצת תחזיק מכונות ניקיון מתקדמות וחדישות, באמצעותן מתאפשרת היכולת לפעולות ניקוי אינטנסיביות באופן ממוקד. כאשר ניקיון מקצועי מסוג זה נעשה על ידי ציוד חדיש ומתקדם, בשימוש של חומרי ניקיון איכותיים התואמים את אופי הפעולה ואת סוג המשטח, התוצאות שאליהן תוכלו להגיע יכולות להיות מפתיעות ביותר. יש חומרי ניקיון שמיועדים למניעת הצטברות של עובש בקירות, יש חומרים שגורמים לאיטום והגנה מפני לחות וחשיפה לנוזלים, יש חומרי ניקיון המיועדים לשימוש על משטחי עץ, ויש חומרים שמטרתם לנקות ולשמר מוצרים העשויים ממתכת. חברת ניקיון מומלצת תדע להתאים את סוג פעולת הניקיון שנדרשת לדירה שלכם, ובעזרת צוות עובדים מנוסה ושימוש בציוד מתקדם, תוכל לספק לכם שירותי ניקיון דירות מקצועי ואיכותי.

ניקיון בתים פרטיים
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...