פוליש ווקס

כל המידע על פוליש ווקס

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

איך עושים פוליש ווקס לרצפה?

תהליך ביצוע של פוליש ווקס מקצועי לרצפה נעשה על ידי ציפוי הרצפה בשכבות שעווה מיוחדות המשמשות להברקה ופוליש של רצפות. סוג זה של פוליש רצפות מבוסס על ציפוי הרצפה בחומר מבריק, ללא חדירה של חומרי הפוליש אל תוך המרצפות עצמן. על ידי ביצוע פוליש ווקס לרצפה אמנם תקבלו מראה מבריק במיוחד, אך סוג זה של פוליש רצפות יחזיק מעמד לאורך זמן בהתאם לאופי השימוש במקום ולתדירות שבה הרצפה נשטפת. מאחר ומדובר באפקט פוליש שנוצר על ידי ציפוי הרצפה בשכבות ווקס חיצוניות, על ידי שימוש רב ושטיפות מרובות של המרצפות ציפוי הווקס שמכסה את הרצפה יעלם ויביא לכך שהרצפה תחזור למראה המקורי שלה.

פוליש ווקס

חידוש פוליש ווקס פעם בשנה

פעולת פוליש ווקס מומלץ לבצע אחת לשנה לפחות, כך תוכלו לשמור על אפקט הפוליש ומראה מבריק של מרצפות הבית. פוליש ווקס ניתן ליישום באופן מהיר וקל יחסית, לכן המחיר שלו זול בהשוואה לסוגי פוליש אחרים. על מנת שתוכלו לקבל אפקט פוליש ווקס איכותי ומקצועי, חשוב להזמין את השירות אצל חברות פוליש מומלצות ומקצועיות שלא משתמשות בחומרי פוליש ווקס זולים. איכות הווקס שבאמצעותו נעשית פעולת הפוליש יכולה להביא לתוצאות טובות יותר או פחות, ברגע שהפעולה עצמה נעשית באופן מקצועי על ידי חברת פוליש מומלצת שמשתמשת בציוד פוליש מתקדם וחדיש.

הסרת הלכלוך מהרצפה

שלב ראשון – בשלב הראשון חייבים לנקות את המשטח ולהסיר ממנו כל כתם והצטברות של לכלוך קשה. רק לאחר הסרת הכתמים וביצוע ניקיון יסודי של הרצפה באמצעות מכונת פוליש מתקדמת, ניתן לבצע את ציפוי הרצפה בחומרי הווקס. מכונת פוליש מקצועית מאפשרת כמה פעולות שונות שניתן לבצע באמצעותה, כאשר לשלב זה של קרצוף המשטח נחבר סקוטץ' קרצוף מיוחד שיביא להסרת הכתמים והלכלוך מהרצפה ויאפשר משטח נקי שעליו נוכל למרוח את חומרי הווקס של הפוליש.

פוליש ווקס

יתרונות בפוליש ווקס

  • פוליש ווקס מעניק לרצפה מראה מבריק ונקי במיוחד
  • מחיר זול לעומת סוגי הפוליש האחרים
  • ביצוע מהיר וקל של פעולת הפוליש על הרצפה
  • הווקס מאפשר החלקה של משטחים מחוספסים ויוצר תחושה נעימה ואחידה
  • סיכונים קטנים מאוד בגרימת נזק למרצפות על ידי פעולת הפוליש ווקס
פוליש קריסטל

מריחת ווקס עם מכונה

שלב שני – בשלב השני נשתמש במכונת הפוליש כדי למרוח את הווקס על המרצפות, דבר שמצריך כמה שכבות של מריחת הווקס כדי שהוא יצפה את הרצפה כולה באופן איכותי שמחזיק מעמד. ביצוע שלב זה על רצפה שאיננה נקייה באופן מוחלט, יביא להיווצרות כתמים שחורים שיופיעו לאחר זמן קצר מסיום פעולת הפוליש ומריחת הווקס. הזמנת שירותי פוליש ווקס אצל חברת פוליש מומלצת תבטיח פעולה יסודית ובמידת הצורף אפילו ביצוע של ליטוש עדין כדי להביא לנקיות המשטח באופן שיגרום לציפוי הווקס לממש את מלוא הפוטנציאל שלו בהברקת המרצפות.

סוגי פוליש

ייבוש מלא של הרצפה

שלב שלישי – בשלב השלישי צריכים לייבש את הרצפה כדי שהווקס יתקשה מעל הרצפה ויאפשר שימוש ללא מריחה ופגיעה באפקט הברק של הפוליש. שלב זה של ייבוש חומרי הווקס שמכסים את הרצפה הוא שלב חשוב וחייבים לבצע אותו באיטיות ויסודיות, בשימוש ציוד מקצועי המאפשר ייבוש מלא וסגירה של חומרי הווקס על הרצפה.

ניקוי גרניט פורצלן

סוגי רצפות מתאימים לפוליש ווקס

מאחר ופוליש ווקס גורם להחלקת הרצפה, מומלץ לבצע אותו על משטחים שמטבעם אינם מחליקים מאוד. מרצפות טרצו, רצפת פרקט וכדומה, יהיו מרצפות שיאפשרו תנאים אידיאליים לתוצאות פוליש ווקס איכותיות ומקצועיות. לעומת זאת, מרצפות שמטבען מחליקות כגון קרמיקה או אבן שיש, יהפכו מחליקות הרבה יותר לאחר ביצוע פוליש ווקס ולכן מומלץ לבחור עבורן סוג פוליש אחר. על מנת להתאים את סוג הפוליש הטוב ביותר עבור הרצפה שלכם, כדאי להתייעץ עם מומחה של חברת פוליש מומלצת וכך להבין את כל היתרונות והחסרונות בבחירת פוליש רצפות שתואם את סוג המרצפות בבית שלכם. אופן השימוש במקום והתדירות שבה מתבצעת שטיפה לרצפה גם הוא מרכיב חשוב בבחירת סוג פוליש נכון לרצפה.

חברת פוליש

המשך טיפול לאחר הפוליש

מאחר ופוליש ווקס נעשה על ידי ציפוי הרצפה בשכבות ווקס מבריקות, רצפה שמקבלת שטיפה יסודית בתדירות גבוהה, תביא לירידת אפקט הפוליש במהירות גדולה יותר. מאחר ופוליש ווקס מביא למראה מבריק במיוחד של הרצפה, אנשים רבים בוחרים להקפיד ולבצע את פעולת הפוליש ווקס אחת לשנה, כך ניתן ליהנות ממראה רצפה מבריקה תמיד ולשמור על בית נקי באופן קבוע. הקפידו להזמין שירותי פוליש ווקס רק אצל חברות פוליש מומלצות, כך אפקט הפוליש ואיכות הברק שהוא יעניק לרצפה יהיו ארוכים וטובים יותר.

ניקיון בתים

הליך פוליש ווקס מקצועי

ביצוע מקצועי של הליך פוליש ווקס חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע עם ניסיון ומיומנות, בשימוש של ציוד מתקדם ומכונות פוליש ווקס חדישות, התואמות את צרכי הביצוע של הפעולה ברמה גבוהה שתביא לתוצאות פוליש איכותיות. מעבר לציוד המשמש לביצוע הפוליש, בביצוע פוליש ווקס לרצפה חייבים להקפיד גם על שימוש בחומרי ווקס מקוריים ואיכותיים, ולא בתחליפים זולים שמביאים לאפקט פוליש ווקס קצר ולמראה הברקת רצפות בינוני. כדי לקבלת תוצאות פוליש ברמה גבוהה, עליכם לפנות לקבלת ייעוץ אצל מומחה במתן שירותי פוליש ווקס לרצפה או עם חברת פוליש מומלצת שצברה ניסיון רב שנים בביצוע פוליש ווקס מקצועי והיא מחזיקה צוות פועלים שמתמחים בנושא ויודעים לבצע פוליש רצפות בצורה יסודית ואיכותית.

פוליש

שימוש מקצועי במכונות

אם תנסו לעשות פוליש ווקס לבד, ללא איש תפעול מקצועי שעבר הכשרות לביצוע הפעולה באופן נכון, אתם עלולים לגרום לנזקים בלתי הפיכים בריצוף של הבית. פעולת הפוליש מחייבת קרצוף מקדים של הרצפה, דבר המחייב רגישות והבנה מקצועית של אופי סוג הרצפה והיכולת שלה לעמוד בפני קרצוף מאסיבי עם מכונת פוליש חזקה. קרצוף הרצפה עלול לגרום לשריטות ולנזקים בריצוף, כאשר ביצוע נכון של פעולת הקרצוף אמור להביא דווקא להסרת השריטות והכתמים מהרצפה. פעולת הקרצוף היא זו שמאפשרת את ניקיון הרצפה והטמעת חומרי הפוליש ווקס מעליה באופן ראוי שיביא לתוצאות הברקת רצפות איכותיות ומקצועיות שיחזיקו מעמד ויאפשרו אפקט פוליש מבריק לאורך זמן רב. אל תהססו – כדי לקבל שירותי פוליש ווקס ברמה גבוהה עליכם לפנות לקבלת השירות רק אצל חברות פוליש מומלצות עם ניסיון ומיומנות בביצוע פוליש ווקס מקצועי לרצפה.

חברת פוליש מחיר

פוליש ווקס - אזורי שירות

חברת ניקיון מומלצת תוכל להעניק לכם שירותי פוליש רצפות במגוון רחב של אזורי שירות במרחב הארץ השונים. חברות ניקיון המציעות שירותי פוליש ווקס לרצפה מחזיקות צוות פועלים מקצועי המתמחה בביצוע העבודה ומבטיח הגעה לתוצאות פוליש איכותיות ומבריקות שיחזיקו מעמד זמן רב, לכן חברת פוליש מומלצת תחזיק כמה צוותים של עובדי פוליש וניקיון ותוכל גם לאפשר את קבלת השירות במגוון רחב של אזורי שירות בארץ. הזמנת השירות אצל חברת פוליש מקצועית המתמחה בשירותי פוליש לבתים פרטיים או לעסקים, תאפשר שירות איכותי וזמינות גם באזור המגורים שלכם.

ניקיון בתים
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...