פוליש אקרילי

כל המידע על פוליש אקרילי

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

איך עושים פוליש אקרילי ?

הליך ביצוע של פוליש אקרילי מבוסס על ציפוי חזק ועמיד מאוד של הרצפה עם חומר אנטי סטטי אקרילי, שמצד אחד מגן על מרצפות המשטח באופן חזק במיוחד ללא אפשרות חדירה של נוזלים וחומרים אל תוך הרצפה, ומצד שני מעניק לרצפה מראה מבריק ונקי. החומר המשמש לפוליש אקרילי לא מאפשר הולכה של חשמל סטטי והוא מבודד את הרצפה מכל השפעה חיצונית, כך קשה מאוד לאבק ולשאריות הלכלוך להצטבר ולהתגבש לכדי כתמים קשים שעלולים ליצור נזק ולהוות מכשול בשימוש שוטף של הרצפה.

פוליש אקרילי

פוליש לאזורי מסחר ותעשייה

פוליש אקרילי מתאים במיוחד לאזורים תעשייתיים בהם ישנה תנועה רבה ופעילות מסחרית דינאמית, זאת מאחר והליך הפוליש לא מונע תחזוקה שוטפת ושטיפה מרובה של הרצפה עם חומרי ניקוי חזקים. החומר האקרילי יוצר ציפוי חיצוני המעניק לרצפה שכבת הגנה קשה במיוחד, דבר המאפשר עמידות של המשטח מפני חומרי ניקיון חזקים ואפילו מפני חומצה וחומרים כימיים אחרים. מקומות שבהם ישנה תנועה גדולה של אנשים ופעילות עסקית רבה על בסיס יום יומי, יוכלו לאפשר מראה מבריק ונקי של הרצפה על ידי ביצוע פוליש אקרילי מקצועי.

חומר אנטי סטטי לרצפה

החומר האנטי סטטי ימנע הצטברות של לכלוכים קשים ברצפה, ובמקביל יאפשר ניקיון ותחזוקה באופן קל, מהיר ונוח לתפעול. כמו כן, ביצוע פוליש אקרילי מקצועי לרצפה יאפשר הגנה ומניעה של שחיקה ובלאי מהיר, הנגרמים עקב שימוש מרובה ברצפה. החומר האקרילי יגן על הרצפה גם מפני שריטות ונזקים שונים שעלולים להיגרם במקומות הומי אדם או במקומות שבהם ישנה תנועה של שינוע מכולות ותנועת כלי עבודה כבדים, כמו גם גרירת רהיטים וכדומה.

סוגי פוליש

פוליש רצפות שמחזיק לאורך זמן

שלב ראשון – על מנת לבצע פוליש אקרילי מקצועי ואיכותי, שיחזיק מעמד לאורך זמן רב ויאפשר את כל היתרונות שפוליש אקרילי מסוגל להעניק, השלב הראשון הוא קרצוף הרצפה באמצעות מכונת פוליש חדישה ומתקדמת, כך נוכל להסיר מהרצפה שריטות וכתמים, או לכלוכים קשים שהצטברו על השכבה העליונה של הרצפה במקום. שלב הקרצוף הוא שלב מקדים ליתר הפעולות שצריך לבצע בהמשך, בדומה מאוד לאופן הביצוע של פוליש קריסטלי. חשוב מאוד ששלב זה ייעשה באופן מקצועי ועם ציוד פוליש אקרילי מתקדם וחדיש. פעולת הקרצוף היא זו שמאפשרת את הטמעת החומר האנטי סטטי על הרצפה הקיימת במקום, ובנוסף הקרצוף גם יביא להחלקת המשטח וקביעת גובה אחיד באופן רציף המאפשר את המשך פעולת הפוליש בצורה מקצועית ואיכותית שתביא לתוצאות פוליש אקרילי מעולות.

פוליש ווקס

יתרונות בפוליש אקרילי

  • פוליש אקרילי מאפשר עמידות של הרצפה מפני חומרים כימיים חזקים
  • ציפוי הרצפה בחומר אקרילי מאפשר תנועה מוגברת מבלי לפגוע באפקט הפוליש
  • פוליש אקרילי מונע החלקה של המשטח וכך מפחית את הסיכונים בהחלקה
  • החומר האקרילי לא מאפשר הולכה של חשמל ולכן מונע הצטברות של לכלוך ואבק
  • פוליש אקרילי מחזיק מעמד לאורך זמן רב ושומר על מראה מבריק של הרצפה
  • ניתן לבצע פוליש אקרילי על סוגים רבים של מרצפות, בבית פרטי או באזור תעשייתי
ניקוי מרצפות

איטום וסגירת החריצים במשטח

שלב שני – בשלב השני חברת הפוליש שמבצעת את השירות תבצע הליך של איטום הרצפה וסגירת כל החריצים במשטח, כך יהיה ניתן ליישם את החומר האקרילי על הרצפה מבלי לחשוש שהחומר יחדור אל תוך המרצפות ויפגע בהן. הליך האיטום חייב להיעשות באמצעות חומרי איטום איכותיים ומקוריים, לכן מומלץ להזמין שירותי פוליש אקרילי אך ורק אצל חברות פוליש מומלצות המקפידות להשתמש בחומרי פוליש וניקיון איכותיים ויקרים. אל תתפשרו על איכות התוצאה הסופית שאליה ניתן להגיע, גם אם התהליך טיפה יותר מורכב ואפילו יקר – עדיף לקבל תוצאה איכותית שתחזיק מעמד למשך זמן רב ותשרת את מטרת הפוליש מלכתחילה. למרבה הצער יש לא מעט חברות פוליש וניקיון המציעות שירותי פוליש אקרילי במחירים זולים מאוד, דבר המעיד על שימוש בתחליפים זולים ולא בחומרי פוליש איכותיים.

פוליש לטרצו

היזהרו מחיקויים !

מטבע הדברים חומרי פוליש והברקה איכותיים ומקוריים יעלו יותר כסף מתחליפים זולים או חיקויים של חומרי פוליש מקוריים. כאשר אתם מזמינים שירותי פוליש אקרילי אצל חברת ניקיון או חברת פוליש רצפות, עליכם לוודא שמדובר בחברה בעלת ניסיון ומיומנות. חברת פוליש מקצועית תוכל לספק לכם המלצות של לקוחות שניסו את קבלת השירות מהם בעבר ויכולים להעיד שאכן קיבלו שירות מקצועי ואיכותי. אם חברת הפוליש מסרבת להפנות אתכם לקבלת המלצות מלקוחות עבר, יכול להיות שמדובר בעוד חברת ניקיון חדשה שמנסה את מזלה בענף וצוברת ניסיון על חשבונם של אנשים חסרי ידע שמחפשים למצוא פוליש רצפות זול אך שעדיין יהיה מקצועי ואיכותי. מאחר וריצוף זה דבר יקר, לא מומלץ לקחת סיכונים ולהיות שפני הניסיון של איש מקצוע מתלמד.

חברת פוליש

הטמעת החומרים עם מכונת פוליש מיוחדת

שלב שלישי – לאחר קרצוף הרצפה ואיטום המשטח, ניתן להטמיע את החומר האקרילי על הרצפה, דבר שנעשה על ידי מריחת החומר עם מכונת פוליש מקצועית. בשונה מיתר סוגי הפוליש, בביצוע פוליש אקרילי השלב של יישום החומר האקרילי על הרצפה הוא החשוב ביותר והוא זה שסוגר את הפעולה ומביא לתוצאות מבריקות ולאפקט של פוליש רצפות איכותי. ביתר סוגי הפוליש נדרשת פעולת הברקה של המשטח לאחר יישום חומרי הפוליש, אך בביצוע פוליש אקרילי לא נדרשת פעולת הברקה ושלב זה של הטמעת החומר על הרצפה הוא זה שיביא להברקת הרצפה ולקביעת איכות פעולת הפוליש הסופית שתתקבל במקום. מעבר לשימוש בחומרי פוליש אקרילי איכותיים ומקוריים, יש לוודא שצוות הפועלים שמבצע את הפעולה מקפיד לעבוד בצורה יסודית ומטפל בכל חלק מהמשטח באותה תשומת לב והקפדה, כך תוכלו להגיע לתוצאות הברקה רציפות ולמראה של משטח אחיד בעל אפקט פוליש מבריק לכל אורכו.

ניקוי גרניט פורצלן

סוגי רצפות מתאימים לפוליש אקרילי

פוליש אקרילי מתאים לסוגים שונים של מרצפות, אך השימוש העיקרי בסוג פוליש זה נעשה דווקא במקומות ציבוריים או אזורי תעשייה מסחריים בעלי פוטנציאל שחיקה ובלאי גבוהים. ניתן לבצע פוליש אקרילי על מרצפות אבן טבעית, אבן שיש, רצפת טרצו שומשום, רצפת בטון מסוגים שונים, משטחי pvc, ועל סוגים נוספים רבים של מרצפות. מאחר ומדובר בסוג פוליש רצפות המעניק ציפוי חזק ועמיד לרצפה, כזה שמונע ספיגה ומאפשר הגנה חזקה מאוד מפני שריטות, כתמים, והצטברות של לכלוכים קשים.

ניקיון-בתים-מקצועי

סוגי רצפות שלא מתאימים לפוליש אקרילי

הרצפה שעליה יבוצע הליך הפוליש אקרילי צריכה להיות חזקה ועמידה כדי להכיל את פעולת ביצוע הפוליש מבלי שהיא תיפגע ויגרמו לה נזקים. רצפה מסוג קרמיקה או גרניט פורצלן איננה מתאימה לביצוע פוליש אקרילי, זאת מאחר ומדובר בסוגי רצפה עדינים ושבריריים שמטבעם לא מאפשרים ספיגה לתוכם ובכל מקרה השימוש בסוגי רצפה כאלו אינו מצוי במקומות מסחריים ואזורים בהם מומלץ לבצע פוליש אקרילי למטרת הברקת רצפות והגנה על המשטח הקיים מפני בלאי ושחיקה.

ניקוי גרניט פורצלן

הליך פוליש מקצועי

ביצוע נכון של הליך פוליש מקצועי חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, בעזרת ציוד מתקדם של מכונת פוליש אקרילי חדישה, המתאימה לביצוע הפעולה באופן הראוי. מעבר לשימוש בציוד הטכני המתקדם, יש להתאים את חומרי הפוליש ואת סוג הפעולה שנעשית על הרצפה לסוג המרצפות במתחם. כדי להתאים את סוג הפוליש הרצוי לסוג המרצפות הקיים, יש להתייעץ עם מומחה שירותי פוליש לרצפה או עם חברת פוליש מומלצת שמעניקה שירותי פוליש מקצועי ומחזיקה בעלי מקצוע המתמחים בנושא.

ניקיון בתים פרטיים

שימוש מקצועי ללא נזקים לריצוף

ניסיון עצמאי לביצוע פוליש אקרילי עלול להביא לגרימת נזקים בלתי הפיכים בריצוף, זאת מאחר ופעולת הקרצוף והטמעת חומרי הפוליש חייבים להיעשות ברגישות ובמידה נכונה שתאפשר את הטמעת חומרי הפוליש מבלי לפגוע במשטח. כדי לקבל תוצאות פוליש רצפות איכותיות ומרשימות, שיחזיקו מעמד עם אפקט פוליש מבריק לאורך זמן – פנו לקבלת השירות אך ורק אצל חברות פוליש מומלצות המתמחות בתחום ובעלות ניסיון ומיומנות בביצוע מקצועי של פוליש אקרילי לרצפה.

ניקיון עם סודה לשתייה

פוליש אקרילי - אזורי שירות

חברת פוליש וניקיון מומלצת תעניק לכם שירותים במגוון רחב של אזורי שירות בארץ. חברות ניקיון המציעות שירותי פוליש אקרילי לרצפה, מפעילות צוותי ניקיון בעלי ידע והתמחות מקצועית לביצוע פוליש אקרילי באופן איכותי והבטחה לתוצאות פוליש מבריקות לאורך זמן. כאשר אתם מזמינים חברת פוליש וניקיון מקצועית, שפועלת בתחום כבר שנים רבות ויש לה מוניטין וניסיון במתן שירותי פוליש אקרילי לבתים פרטיים או לעסקים, החברה תחזיק צוותי ניקיון הפועלים במגוון רחב של אזורי שירות והיא תוכל לשלוח אליכם צוות מקצועי המתמחה במתן שירותי פוליש אקרילי מקצועי ואיכותי.

חברת פוליש מחיר
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...