ניקוי מרצפות

צריכים ניקוי מרצפות?

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

ההבדל בין ניקוי מרצפות מקצועי לשטיפה

קיים הבדל מהותי בין ניקוי מרצפות מקצועי שנעשה על ידי חברת ניקיון, לבין שטיפה או הברקת רצפות הנעשית באופן עצמאי. שטיפה, גם אם היא נעשית באופן יסודי מאוד, מסלקת את שכבת הלכלוך החיצונית שעל המרצפות ומעניקה ציפוי עדין של חומר שומני המעניק לרצפה ברק. לעומת זאת, ניקוי מרצפות מקצועי נעשה באמצעות מכונות וציוד מתקדם, שגורמים להסרת שכבה עבה יותר מהחלק החיצוני של הרצפה, כך חומרי הניקיון שיצפו את הרצפה לאחר הסרת הכתמים יוכלו להיספג במרצפות באופן חזק יותר ויעניקו לרצפה שכבת הגנה פנימית שתמנע שחיקה ותאפשר הטמעת ציפוי חיצוני עמיד יותר ליצירת מראה מבריק ונקי של מרצפות הבית.

ניקוי מרצפות

יכולת ניקוי מקצועית

היכולת של חברות ניקיון לספק ניקוי מרצפות מקצועי ועמיד, שמחזיק לאורך זמן רב, טמונה בחומרי הניקיון שבהם הן משתמשות וכמובן גם בציוד הטכני שבאמצעותו הן מנקות ומטמיעות את חומרי הניקיון. ניקיון מרצפות באמצעות מטאטא או סמרטוט לא מאפשר הסרת שכבה משמעותית מהרצפה, גם כאשר משתמשים באקונומיקה או מוצרי ניקיון נוספים שמיועדים לשימוש בייתי, לכן חברות ניקיון יכולות לספק שירות של ניקוי מרצפות עמיד ומרשים שאין באפשרותכם לבצע לבד. אנשים פרטיים שינסו להגיע לתוצאות דומות לאלו של חברות הניקיון וישתמשו בחומרים חזקים כמו חומצה, עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך ברצפה של הבית.

חומרי ניקיון לשימוש מקצועי

חומרי ניקיון חזקים מסוגלים לאכול את הרצפה ולפגוע בה באופן אנוש. השימוש בחומרים חזקים מצריך ידע מקצועי וניסיון רב, כך משך הזמן שהחומר נוגע ברצפה והאופן שבו הוא מיושם על הרצפה יהיו מדויקים ויביאו לתוצאות של ניקיון מרצפות איכותי, מבלי לפגוע ברצפה עצמה. כאשר אתם מזמינים שירות ניקוי מרצפות מקצועי אצל חברת ניקיון, עליכם לוודא שמדובר בחברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום. גם עבודה לא מקצועית של חברות ניקיון שישלחו אליכם צוות פועלים לא מיומן עלולה להביא לנזקים ולעוגמת נפש לא קטנה.

בתים פרטיים או דירות מגורים מרוצפים בסוגי רצפה שונים ומגוונים. כדי להגיע לתוצאות ניקיון רצפה איכותיות ומקצועיות נדרשת התאמה של סוג חומרי הניקיון לסוג הרצפה, כמו גם סוג המכונה שבה משתמשים וסוג הפעולות שנעשות לניקיון הרצפה. ריצוף הבית הוא חלק יקר ומשמעותי אשר בכוחו לגרום לבית להיראות יפה וחדיש או ישן ומוזנח, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור ניקיון מרצפות הבית שלכם. הזמינו שירותי ניקיון מרצפות אך ורק אצל חברת ניקיון מומלצת המתמחה בתחום ומחזיקה צוות פועלים מקצועי ומיומן שיודע לספק עבודה איכותית בסטנדרטים גבוהים.

חברת ניקיון במרכז

פוליש רצפות

פוליש לרצפה הוא שיטה נהדרת לביצוע ניקוי מרצפות יסודי ומקצועי. כדי לקבל תוצאות פוליש איכותיות נדרשת פעולת קרצוף של הרצפה עם מכשיר פוליש מיוחד שבראשו מתלבש סקוטץ' קרצוף שתואם לסוג הרצפה, בעזרתו המכונה תסיר את שכבת הלכלוך הקשה מהריצוף של הבית ותאפשר את הטמעת חומרי הפוליש שהמכונה תחדיר בו בכמה פעולות נוספות. חומרי פוליש רצפות שימרחו על רצפה לא נקייה יביאו לתוצאות חמורות וליצירת כתמים שחורים על המשטח, לכן כדי לבצע פוליש מקצועי לרצפה של הבית עליכם להזמין חברת פוליש מקצועית שיודעת כיצד לבצע את הפעולה באופן נכון שיחזיק מעמד ויבריק את הרצפה לאורך זמן רב.

חלק מהיכולת לביצוע הליך פוליש רצפות מקצועי ואיכותי זו התאמת סוג הפוליש לסוג המרצפות של הבית. ישנם שלושה סוגי פוליש עיקריים וכל אחד מהם יביא לתוצאות פוליש איכותיות בהתאם לסוג הריצוף שעליו נעשה הפוליש. ריצוף מסוג קרמיקה או גרניט פורצלן עשוי מחומר אטום שלא מאפשר ספיגה של חומרים לתוכו, לכן פוליש קריסטלי שנעשה על ידי החדרת שבבי קריסטל מזעריים לשכבה העליונה של המרצפות, לא יתאים ולא יביא לתוצאות איכותיות. לריצוף מסוגים אלו יתאים יותר פוליש אקרילי, שנעשה על ידי ציפוי הרצפה בחומר אנטי סינטטי המעניק ברק ואף עוזר במניעת החלקה.

סוגי ריצוף כגון רצפת טרצו או פרקט יתאימו יותר לפוליש ווקס, שנעשה על ידי ציפוי הרצפה בשכבות של חומר ווקס המעניק החלקה של המרצפות וגורם לברק ומראה נקי. על מנת להתאים את סוג הפוליש הנכון לרצפת הבית שלכם, עליכם לפנות לקבלת שירות אצל חברת פוליש רצפות מקצועית ומיומנת שתדע להמליץ לכם ולבצע את העבודה באופן איכותי ומקצועי שיחזיק מעמד לאורך זמן.

פוליש לרצפה לא גורם רק להברקה של מרצפות הבית, הוא גם יוצר ציפוי של שכבת הגנה למרצפות כאשר התהליך נעשה באופן מקצועי שתואם לסוג הריצוף בבית. על ידי פוליש רצפות ניתן להבריק את הרצפה של הבית ולהסיר כתמים קשים שנספגו אל תוך הריצוף במהלך הזמן, דבר שיעניק לרצפה בבית שלכם מראה נקי ומבריק ואף יעזור לשמור על הרצפה מפני בלאי ושחיקה עתידית.

ניקוי גרניט פורצלן

הסרת כתמים ברצפה

כתמים על הרצפה יכולים להיגרם מכמה סיבות שונות. יש כתמים שנוצרים כתוצאה מהתקשות של לכלוך שפוגע ברצפה כאשר חומרים ממנו נספגים אליה ויוצרים בה שינוי של הצבע, ויש כתמים שנוצרים כתוצאה מפגיעה בחומר הריצוף עצמו ועל השריטה או חור שנוצרו ברצפה נאגר לכלוך שנראה לעין כמו כתם שהוא חלק מהריצוף.

כתמים מהסוג הראשון, שגורמים לשינוי בצבע המרצפות, לרוב יגרמו כתוצאה מנוזלים שחודרים בין הבלטות או לאחר שהם עמדו על הבלטה למשך זמן רב. על מנת למנוע כתמים מסוג זה כדאי לעשות סילר לרצפה וכך לאטום את האפשרות של חומרים שונים לחדור לרצפה ולהשפיע עליה. שתן או צואה של בעלי חיים יכולים בקלות לגרום לכתמים מסוג זה.

במקומות שעליהם עומד ריהוט כבד, שלא זז באופן תדיר, יכולים להיספג באזור הרגליים של הרהיט נוזלים משטיפת הבית ולאחר תקופה ממושכת שהם נאגרים ברגלי הרהיט ובאים במגע ישיר עם הרצפה, הם יגרמו לכתמים קשים מאותו הסוג. סוגי הריצוף בעלי יכולת הספיגה הגבוהה ביותר, ולכן גם בעלי סיכויים גבוהים יותר לכתמים מסוג זה, הם מרצפות אבן או שיש.

ניקיון-בתים-מקצועי

סוגי כתמים על הרצפה

כתמים מהסוג השני, שגורמים לחורים או שריטות ברצפה של הבית, לרוב יגרמו כתוצאה מבלאי והזנחה מתמשכת לאורך השימוש השוטף בשגרת החיים בבית. שריטות וחורים במרצפות של הבית יכולים להיגרם כתוצאה מגרירת רהיטים כבדים, או כתוצאה משימוש לא מקצועי ונכון של חומרי ניקיון חזקים שאינם תואמים את סוג הרצפה ולכן עלולים לגרום בה נזקים. מרצפות מסוג גרניט פורצלן או קרמיקה לא מאפשרות בטבען ספיגה של נוזלים לתוכן, לכן ברוב המקרים דווקא בסוגי ריצוף כאלו נמצא כתמים מהסוג הזה, שנגרמים כתוצאה מפגיעה ישירה בחומר המרצפות עצמו.

אופן הסרת הכתמים יכול להתבצע בשני אופנים, תלוי בסוג הכתם ובאופי הרצפה. האפשרות הראשונה להסרת כתמים היא על ידי פוליש רצפות, שנעשה בכמה שלבים הכוללים את הסרת השכבה החיצונית שמעל הריצוף והטמעת חומרי פוליש מיוחדים לכיסוי הרצפה וציפויה בשכבות הגנה מפני שחיקה ובלאי עתידי. האפשרות השנייה להסרת כתמים ברצפה של הבית נעשית על ידי ליטוש והסרת השכבה העליונה של המרצפות, ולאחר פעולת הליטוש יוטמעו חומרי הגנה וברק שיצפו את השכבה החדשה והנקייה שהתגלתה ברצפה ויאפשרו לה מראה מבריק לאורך זמן רב.

ניקוי גרניט פורצלן

ליטוש

פעולת ליטוש נעשית על ידי הסרת השכבה העליונה של המשטח, כך מתגלה שכבה פנימית חדשה אותה ניתן לצפות בחומרי שימור והגנה כדי שהרצפה המלוטשת תראה חדשה ונקייה ותישמר מפני בלאי ושחיקה מהירים. פעולת ליטוש מתאימה בעיקר לרצפת אבן או שיש, אך חברת ניקיון מקצועית שמספקת שירותי ליטוש טובים יכולה לבצע ליטוש גם למשטחים נוספים בהתאמת אופי הליטוש לסוג המשטח בו נדרשת הפעולה.

ליטוש זו דרך מעולה לחידוש מרצפות אבן או חידוש רצפה ישנה שנגרמו לה נזקים שונים במהלך השנים. אנשים רבים חושבים שמצב הרצפה כל כך גרוע עד שהאפשרות היחידה שעומדת בפניהם זה החלפת הרצפה לרצפה חדשה לגמרי, אך באמצעות עבודת ליטוש מקצועית ניתן להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד ולחדש את הרצפה באופן שירגיש כמו רצפה חדשה לגמרי.

כאשר אתם מחפשים חברת ניקיון שמספקת שירותי ליטוש עליכם לוודא שמדובר בחברה בעלת ניסיון בתחום, שתשלח אליכם צוות פועלים מיומן שמשתמש בציוד מתקדם לליטוש מקצועי. יש לא מעט חברות ניקיון שמציעות שירותי ליטוש אך הציוד שלהם ישן וחוסר הידע המקצועי של הפועלים עלול להביא לתוצאות ירודות ואף לגרום לנזקים בלתי הפיכים במרצפות המלוטשות. מומלץ ללכת על בטוח ולהזמין שירותי ליטוש מרצפות רק אצל חברת ניקיון מומלצת שמתמחה במתן שירותי ליטוש מקצועי.

חברת ניקיון מומלצת

סוגי מרצפות נפוצים


קיימים סוגים שונים של מרצפות הנמצאות בשימוש במגזר הפרטי או העסקי, לכל סוג מרצפות יש מאפיינים ייחודיים שמצריכים ניקיון בשיטה שונה, רק כך יהיה ניתן להגיע לתוצאות איכותיות ומרשימות. על מנת להתאים את סוג פעולת הניקיון לסוג המרצפות במתחם, חייבים איש מקצוע המתמחה בניקוי מרצפות מקצועי, איש מקצוע בעל ניסיון ומיומנות בהתאמת שיטת הטיפול לסוג המשטח שצריך לנקות! אל תתפשרו על פחות – הזמינו אך ורק חברת ניקיון מומלצת ומקצועית לביצוע ניקיון מרצפות בבית או בעסק שלכם.

לפניכם פירוט כמה מסוגי המרצפות הפופולאריים בישראל :

פוליש

מחירון

מחיר חברות ניקיון לבית נקבע על פי כמה פרמטרים עיקריים – הדבר הראשון שישפיע על מחיר שירותי ניקיון בתים מקצועי הוא מצב הדירה בעת עבודת הניקיון, אם היא ריקה או מרוהטת. הדבר השני שמשפיע על טווח מחירים לניקיון בתים הוא סוג עבודת הניקיון.

חברות ניקיון מציעות מגוון שירותים ולכל אחד מהם מחירים ועלויות שונים, החל מפוליש רצפות ועד ניקיון דירה אחרי שיפוץ. הדבר השלישי שלפיו יקבע מחיר ניקיון בתים מקצועי הוא גודל הבית אותו תרצו לנקות. מחיר ניקיון לדירת שני חדרים בגודל של 60 מ”ר מן הסתם יהיה זול יותר מניקיון בית פרטי שמטבעו גדול יותר. 

הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...