חברת ניקיון מומלצת

כל המלצות לניקיון אחרי שיפוץ

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

המלצות לניקיון אחרי שיפוץ

לפני שאתם מתחילים לנקות, אם אתם מתכננים שיפוץ של הבית או שאתם כבר בעיצומו של השיפוץ, ופתאום נזכרתם שמישהו צריך לנקות את כל הבלגאן שנשאר בבית אחרי השיפוץ, הגעתם למקום הנכון. כדי לעשות לכם קצת סדר בבלגאן, ריכזנו עבורכם המלצות לניקיון אחרי שיפוץ הבית. אם עדיין לא התחלתם את השיפוץ וכבר חשבתם על כל נושא הניקיון, זה אומר שאתם למודי ניסיון ואתם כבר יודעים שלנקות את הבית אחרי שיפוץ – זו לא משימה קלה. אם אתם במהלך עבודות השיפוץ, או שאתם כבר אחרי השיפוץ ולאחר כמה ניסיונות לא מוצלחים לנקות לבד, הבנתם שניקיון אחרי שיפוץ ללא כלים וידע מקצועי זה מתכון מושלם ליצירת נזקים בלתי הפיכים, פנו לייעוץ מקצועי עם אחד מנציגינו – כי הנזקים שעלולים להיווצר יכולים לעלות לכם בסופו של דבר כמעט כמו השיפוץ עצמו.

המלצות לניקיון אחרי שיפוץ

על ניקיונות ושיפוצים

מתכננים לשפץ את הבית ? אם אתם מתכננים לעשות שינוי גדול בחייכם ויש לכם מעט כסף מיותר, אז וודאי שהרעיון של שיפוץ הבית הוא דבר חכם והוא ללא ספק לוקח את המקום הראשון בין כל יתר התוכניות האפשריות לניצול הכסף שלכם בצורה נכונה. כאשר מתכננים שיפוץ של בית חשוב מאוד לקחת בחשבון כמה דברים – החל במי הקבלן שמשפץ את הבית ועד לכל נושא העלויות של השיפוץ. כמו כן, אסור להזניח את המשימה החשובה של החזרת הבית למצב הקבוע שלו, כי ניקיון בתים אחרי שיפוץ זה דבר חשוב שמצריך ידע מקצועי ושימוש בכלים טכניים שמיועדים לביצוע העבודה בצורה יסודית ומוצלחת.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

לא טעיתם, ניקיון דירה אחרי שיפוץ זו לא המלצה או עניין של מה בכך – זו חובה גמורה! אסור לחזור לדירה אשר נעשה בה שיפוץ ללא דאגה, כי הנזק ששאריות חומרי העבודה מתהליך השיפוץ יעשו יכול להיות בלתי הפיך ובמקום שתיהנו מדירה משופצת וחדשה, תצטרכו לחוות עגמת נפש והוצאות כספיות נוספות שלא לקחתם בחשבון. כדי לבצע ניקיון דירה אחרי שיפוץ באופן מקצועי ונכון, עליכם להזמין חברת ניקיון בתים שתעשה עבודת ניקיון מקיפה, כדי למנוע נזקים ופציעות וגם כדי שתוכלו לעבור לדירה המשופצת כשהיא במצב אסתטי, בטוח ונקי.

פוליש

מה עלול לקרות ?

דירה אחרי שיפוץ שלא נעשו בה עבודות ניקיון מקיפות, עלולה להיות סכנה ממשית שמאיימת להתרחש בכל רגע – מעבר לעובדה שמעבר לדירה משופצת ללא ניקיון מקצועי תוביל למגורים במקום לא נוח ולא אסתטי, ישנה גם סכנה של פציעה עקב השארת חפצים כהים שנשארו באזור לאחר סיום העבודה של בעלי המקצוע. משטחים באזורי הדירה עלולים להפוך למחליקים באופן מסוכן, עלולים להישאר חומרים בעלי ריכוז רעילות שמסוכן לבריאות, במידה ותחליטו לעשות פוליש לרצפה ללא ניקיון מקדים של מכונת ניקוי רצפות מיוחדת – תגרמו לשריטות ולנזק בלתי הפיך ברצפה, ויש עוד המון סיבות נוספות למה אין לוותר על ניקיון דירות לאחר שיפוץ.

אנשים רבים חושבים שזו רק המלצה – אך פעמים רבות זו אינה רק המלצה,
אלא ממש אזהרה על מנת למנוע תאונות מיותרות.

ניקיון בתים

מי עושה ניקיון אחרי שיפוץ?

כאשר מתכננים ניקיון דירה אחרי שיפוץ חשוב להניח את הדעת על כל הנושא של בחירת חברת ניקיון לדירה אחרי שיפוץ מולה אתם חותמים הסכם עבודה. ישנן חברות ניקיון רבות שמציעות ניקיון דירות אחרי שיפוץ במחירים זולים ועם המון הבטחות. בחירת חברת ניקיון לדירה שעברה שיפוץ, צריכה להיעשות על בסיס תחום ההתמחות של אותה חברה וצוות הפועלים שהיא שולחת לבצע את העבודה בפועל. כדי שהעבודה תהיה ממוקדת והתוצאה הסופית תהיה כמו שצריך, בדקו מול חברים ומשפחה – מי מהם מכיר ויכול לספק המלצה על חברת ניקיון אמינה, לאחר שהם קיבלו ממנה שירות מקצועי והם ממליצים מתוך חוויה אישית של ניסיון מולה. המלצה ממקור ראשון בדרך כלל תוביל אתכם לבחירת חברת ניקיון מומלצת ולקבלת שירות ניקיון דירות אחרי שיפוץ בצורה מוצלחת ואיכותית.

חברות ניקיון

האם כדאי לנסות לנקות לבד ?

נתחיל במתן תשובה חד משמעית וברורה – לא, ממש לא מומלץ לנסות לנקות לבד בית אחרי שיפוץ. המלאכה של ניקיון דירות או בתים אחרי שיפוץ היא לא דבר פשוט וסטנדרטי שכל אחד מסוגל לבצע כמו שצריך. מעבר לעובדה שלא מדובר במשימה קלה ונוחה ברמה הפיזית, תהליך הניקיון לא מסתכם רק באיבוד כוחות וזמן יקרים – מדובר בפעולות רבות המצריכות שימוש במכשירים שמיועדים לניקיון אחרי שיפוץ. הסרת כתמי טיח יבשים מהרצפה, ניקיון גושים קטנים של חומרי עבודה ממסילות החלון או מצירי הדלתות, כל אלו ועוד דורשים פעולות ניקיון לא רגילות ושימוש בחומרי ניקיון וציוד מתאים. ההמלצה שלנו היא לא לבצע לבד את ניקיון הדירה לאחר סיום עבודות השיפוץ, אלא לסגור עם חברת ניקיון מומלצת שתבצע ניקיון יסודי ומקצועי ותאפשר לכם להיכנס אל הדירה או הבית המשופצים במהירות, בקלות וללא תקלות מיותרות.

חברות ניקיון במרכז
הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...