חברת ניקיון לאחר שיפוץ

ברוכים הבאים 

המומחה לניקיון בתים

רק אצלנו מתחייבים ל-100% שביעות רצון

כי אצלנו משלמים רק אחרי שאתם מאה אחוז מרוצים

אחריות
שומרים לכם על הבית עם חומרים אכותיים

מקצועיות
מעיפים לכלוך גם במקרים הכי קשים

איכות
משלמים רק כשאתם מרוצים מאה אחוז

איך שומרים על הרהיטים בזמן שיפוץ

אחד הדברים שהכי מפריעים לפתוח בשיפוץ הוא שמירה על הריהוט. הפחד מזה שהרהיטים היקרים יהרסו, האבק יגיע לכל בגד בבית, הצבע יהרוס לנו הכל. ובפשטות הבלאגן שיישאר לא יעזוב אותנו במהרה. אז זהו שלא. אם תעשו תכנון נכון של הדברים – השיפוץ וניקיון הדירה לאחר שיפוץ יהיה קל מתמיד. איך עושים את זה ? ממה מתחילים? ועל מה הכי חשוב לתת דגש במאמר הבא שלפניכם. הטיפים נכתבו מניסיון וזה פשוט מוכח. נרמוז לכם רק בקטנה , שסבלנות זה מילת המפתח.

חברת ניקיון לאחר שיפוץ
חברת ניקיון לאחר שיפוץ

צביעת הבית ותיקוני שפכטל

כנראה אם הייתם עוברים צביעה לכל הבית לא הייתם קוראים פוסט זה, בדוק 😊. לצביעת הבית אין צורך לחשוב ולתכנן יותר מידי יותר מידי.
אם מדובר רק על תיקוני שפכטלים קטנים וצביעת בשתי שכבות – כדאי לכם לקנות גליל של קרטוני ריצפה, דבק נייר, וכמה שקיות ניילון לעטיפה או סתם שקיות אשפה גדולות ומספריים בהישג יד.
נייר דבק – בעזרתו נאטום את המשקופים של חלונות , דלתות, פינות התקרה וכמובן נדביק בפינות החדר את גלילי קרטוני הגליל. נעביר הכל למרכז החדר, נאטום את פתחי הארון בגדים , נעטוף את הכל בכמה שקיות ניילון או אשפה גדולות ואתם יכולים לרוץ בראש שקט.
אך אם מדובר על שיפוץ גדול זה בהחלט לא מספיק וכדאי להיערך טוב יותר.

תתכננו את הסדר לפני שיפוץ לפי גודל השיפוץ
שיפוץ כללי לכל הביתחשבתם על זה הרבה זמן, חסכתם כסף רב וסוף סוף בא לכם להגשים את החלום ולשפץ את הבית מאפס? וואו בהצלחה, זה אכן מאתגר וכאב ראש לא קטן. אך עם תכנון טוב וחשיבה נכונה , זה יהיה הרבה יותר קל משחשבתם.
בחרו מועד ביצועתכנון טוב הוא בחירת מועד ביצוע העבודה. אם יש לכם את האפשרות, תכוונו את השיפוץ לקיץ! זה נשמע מוזר, אך בקיץ יש פחות רוחות, ביצוע העבודה הולך מהר יותר, הפועלים מגיעים בזמן וכך השיפוץ שלכם לא יערוך מעבר לצפוי. ומפה הנגזרת של הלכלוך. תתפלאו וזה אכן ככה.
בחרו חדר אחסוןמשפצים מטבח, אמבטיה, חדרי שינה, שירותים, מרפסות? אוקיי. רוב הלכלוך מהעבודה יבוצע כנראה באזור המטבח ובאמבטיה ושירותים – אינסטלציה, שבירה של מרצפות, שקעי חשמל, קירות, העברת צנרת גז, צינורות חשמל, קרמיקה וכו'. לכן , המעסה הקריטית של פסולת בניין , אבק ולכלוך תגיע משם.
בחדרי שינה המקסימום הוא מרצפות חדשות , כמה שקעי חשמל , שפכטל אמריקאי וצביעה. לכן, אנו ממליצים לבחור בחדר שינה כמקום אחסון של כלל מוצרי החשמל והריהוט של הבית. זה ייקח זמן, ממש כמו לעבור דירה, אך זה ייתן לכם את השקט הנפשי.
לאחר שבחרתם את חדר האחסוןטוב אז בחרנו חדר אחסון מה עכשיו. פשוט מאוד התחילו את השיפוץ בו. רוקנו אותו מהכל, בכל מקרה תצטרכו לעשות זאת. בקשו מבעלי המקצוע להתחיל דווקא ממנו למרות שיש דברים דחופים יותר. אפשר לסיים לשפץ את החדר כבקשתכם תוך יממה אחת בלבד – הזזת שקעי חשמל, קרמיקה חדשה, תיקוני שפכטל וצביעה 2 שכבות.
סיימתם ? זה הזמן להעביר את כל תכולת הבית לחדר זה ולסגור אותו עד לסיום השיפוץ! והכל מסודר לפי קרטוני ממוספרים ומתויגים לפי התכולה בה. כך תוכלו גם להחזיר הכל למקום במהירות מירבית.
איך נבצעה את האריזה והסדרלעבור דירה כבר אמרנו? ממש ככה. לארוז הכל בקרטונים וניילון נצמד. נסדר הכל כמו במשאית הובלה , קומה על קומה. אם חדר אחד אינו מספיק. דאגו לאריזה שבועיים לפני השיפוץ וראו אם חדר אחד מספיק לכם. כנראה לדירה 5 חדרים עם ילדים קטנים תצטרכו 2 חדרי אחסון.
את הדברים הארוכים תוכלו לדחוף מתחת למיטה. את הדברים החשובים של אלקטרוניקה לתוך ארון הבגדים, ואת הבגדים פשוט בקרטונים. טיפ קטן , המדפים בארון נשלפים – תוכלו לסדר שם מקום לכמה טלוויזיות בבת אחת. כמה שמיכות שאתם לא צריכים על כל הערמה ואתם מסודרים.

מה עם הרהיטים הגדולים?

אחד הרהיטים היותר בעייתיים זה הרהיטים הגדולים. הספה שלכם , כסאות פינת אוכל, מזרונים ושאר הריפודים. והם גם אחד היקרים בבית שהכי קשה לשמור. מיטות הילדים ומיטות ההורים אין בעיה לשמור בזמן שיפוץ ולאחסן עם שאר הדברים בחדרי אחסון אטומים. אך מה עם הספה?

טוב בו נודה בזה, אם היא לא חדשה מלפני כמה חודשים, סביר להניח שכבר עכשיו היא דורשת ניקוי ע"י חברת ניקוי ספות מקצועית. ובכל מקרה, אל דאגה אבק זה שום דבר רציני שלא ניתן לניקוי. רק דאגו לעטוף אותה כראוי שצביעת הבית תעבור עליה בשלום. ניילון נצמד יעשה את העבודה

ניקוי לאחר שיפוץ

ולסיום

כמו בכל שיפוץ מניסיון, קבלני השיפוץ לא באמת דואגים להשאיר את הדירה נקייה. ניקיון הוא רק המלצה. וגם אל תשכחו שמדובר בגברים, והניקוי שלנו לא משהו 😊. לפני שפתחתם את חדרי האחסון דאגו להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ.

למה זה חשוב? כי ניקוי הבית יכול לקחת עבורכם מספר ימים, ולא בטוח שתצליחו להגיע לתוצאות שאנו מצליחים. גם שמעו עברתם כבר הרבה, לא מגיע לכם שקט?

הא ועוד דבר אחד מניסיון, השקעתם על קרמיקה יפה בכל הבית, בכל שיפוץ היא לא תראה כמו חדשה. שריטות , רובה, דבק קרמיקה זה לא משהו קל להורדתה. עם המכשור שלנו, זה כאילו שהדביקו לכם אותה בלי זכר שעבר שיפוץ על כל הבית

הצג צ'ט
1
רוצה לדבר עם המומחה?
כתוב משהו...